CastletownkindalenVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castletownkindalen, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castletownkindalen, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castletownkindalen, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castletownkindalen, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castletownkindalen, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castletownkindalen. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castletownkindalen

Baile an Chaisleáin
Castletownkindalen leí v oblasti Irsko
Castletownkindalen
Castletownkindalen
Umístní Castletownkindalen v hrabství Westmeath v Irské republice
Souadnice: 53 ° 25'38 "N 7 ° 29'30" W / 53,42722 ° N 7,49167 ° W / 53,42722; -7,49167 Souadnice : 53 ° 25'38 "N 7 ° 29'30" W / 53,42722 ° N 7,49167 ° W / 53,42722; -7,49167
Zem Irsko
Provincie Leinster
okres Hrabství Westmeath
Irská referenní míka N338419

Castletownkindalen ( irský : Baile an Chaisleáin ) je civilní farnost v hrabství Westmeath v Irsku . Nachází se asi 14,6 km (9 mil) jihozápadn od Mullingaru .

Castletownkindalen je jedním z 8 obanských farností v baronství z Moycashel v provincii of Leinster . Civilní farnost pokrývá 11 368,2 akr (46,005 km 2 ).

Castletownkindalen civilní farnosti zahrnuje vesnice Castletown Geoghegan a 41. townlands: Adamstown , Ballybrennan , Ballybrown , Ballyhast , Ballykilroe , Ballynacoska , Ballynagore , Balrath , Benalbit a Derryroe , Bredagh , Castletown , Clonsingle , Cloonagh , Conranstown , Dooraheen , Dromore , Garhy , Glengorm , Gneevebeg , Gneevebrack , Keelbeg , Kilbalraherd , Kilhugh , Killalea , Killeen , Killinlahan , Kippinduff , Knockacurra , Lissakilly , Lurrig , Mabrista , Rathdrishoge , Rathnugent , Shurock , Sraduff , Sraneeg , Teernacreeve , Toorlisnamore , Tullaghanmore , Tullaghansleek a Tullaghnacrossan .

Sousední civilní farnosti jsou: Churchtown , Conry a Dysart (ve v baronství Rathconrath ) na severu, Clonfad (baronství Fartullagh ) na východ, Newtown na východ a na jihu, Kilbeggan na jihu a Ardnurcher nebo Horseleap na Západ.

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Vladimir Adamcová

Skvělý příspěvek o Castletownkindalen.

Zuzana Havelka

V tomto příspěvku o Castletownkindalen jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Sabina Benešová

Myslel jsem, že už o Castletownkindalen vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.