Vrhni dlouhý stínVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Vrhni dlouhý stín, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Vrhni dlouhý stín, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Vrhni dlouhý stín, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Vrhni dlouhý stín, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Vrhni dlouhý stín, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Vrhni dlouhý stín. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Vrhni dlouhý stín
Reie Thomas Carr
Scéná: Martin Goldsmith
(jako Martin M. Goldsmith)
John McGreevey
Píbh od Martin Goldsmith
(jako Martin M Goldsmith)
Na základ román Wayna D. Overholsera
Produkovaný Walter Mirisch
(jako Walter M. Mirisch)
V hlavních rolích Audie Murphy
Terry Moore
Kinematografie Wilfred M. Cline
Hudba od Gerald Fried
Produkní
spolenost
Spolenost Mirisch-Murphy
Distribuovány United Artists
Datum vydání
  • Záí 1959 (Spojené státy americké) ( 1959-09 )
Doba bhu
82 minut
Zem Spojené státy
Jazyk Anglitina

Cast a Long Shadow je americký westernový filmz roku 1959reírovaný Thomasem Carrem a v hlavních rolích s Audie Murphy a Terry Moore . Film byl natoen podle stejnojmenného románu z roku 1957 od Wayna D. Overholsera .

Spiknutí

Matt Brown zddí ran pro dobytek po svém otci, s ním se nikdy nepohodl. Souhlasí s prodejem lidem z msta, kteí chtjí konen pracovat pro sebe. Kdy dorazí zpt do msta, navtíví dm a po setkání se starou pítelkyní se rozhodne neprodat a rozhnvá lidi. Zjistí vak, e ran je hluboce zadluen a e bude brzy propadnut. Aby se tomu vyhnul, musí za ti dny zahnat ranv dobytek do Santa Fe, aby ho prodal za peníze na splacení dluhu. Msttí mui pomáhají, ale stále se spiknou, aby ran získali. Po cest Matt zjiuje pravdu o své minulosti.

Obsazení

Výroba

Byl to jeden z prvních film, které Mirish Brothers natoili poté, co opustili Allied Artists .

Viz také

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Adriana Mu.ller

Tento záznam na Vrhni dlouhý stín mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Adela Moravec

Potřeboval jsem najít něco jiného o Vrhni dlouhý stín, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Vrhni dlouhý stín se mi líbil.

Lucie Straka

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Vrhni dlouhý stín, je to velmi dobrá volba.