Tiché ílenstvíVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Tiché ílenství, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Tiché ílenství, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Tiché ílenství, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Tiché ílenství, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Tiché ílenství, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Tiché ílenství. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Tiché ílenství
Tiché ílenství 1984 plakát.jpg
Reie Simon Nuchtern
Napsáno Bob Zimmerman
Bill Milling
Produkovaný Bill Milling
Simon Nuchtern
V hlavních rolích
Kinematografie Gerald Feil
Upraveno uivatelem Philip Stockton
Hudba od Barry losos
Distribuovány Obrázky Almi
Datum vydání
  • 09.11.1984 ( 1984-11-09 )
Provozní doba
93 minut
Zem Spojené státy
Jazyk Anglitina
Rozpoet 600 000 $

Silent Madness je americký 3D 3D slasher film reírovaný Simonem Nuchternem v hlavních rolích s Belindou Montgomeryovou , Vivecou Lindforsovou , Sydney Lassickovou a Solly Marxovou jako psychotickým zabijákem Howardem Johnsem. Jeden z pozdjích film v roce 1980 3-D oivení, Silent Madness byl natoen s kamerovým systémem ArriVision 3-D.

Spiknutí

Poítaová chyba vede k náhodnému proputní vraedného pacienta Howarda Johnse z ústavu pro duevn choré. Nmý vrah se vrací na místo svých pvodních zloin.

Obsazení

Výroba

Casting

V roli paní Collinsové byla zvaována ada hereek, vetn Anne Bancroft , Geraldine Fitzgerald , Dorothy Malone , Vera Miles , Yvonne De Carlo , Joan Fontaine a Maureen O'Sullivan . Shelley Winters doasn podepsal hrát roli, ale vypadl z výroby krátce ped natáením kvli sporu o plat. Viveca Lindfors nakonec byla obsazena do role. Lynn Redgrave byl pipojen k projektu také hrát roli Dr. Joan Gilmore, ale také nakonec odmítl kvli sporu o plat, protoe ást byla rozpotována na $ 35,000.

Natáení

Film byl natoen na míst v Nyacku v New Yorku s rozpotem piblin 600 000 dolar.

Uvolnní

Tiché ílenství vylo v kinech v Los Angeles v Kalifornii 9. listopadu 1984. Otevelo se v New Yorku následující rok, 31. kvtna 1985.

Domácí média

27. listopadu 2020 vydal Vinegar Syndrome Silent Madness na Blu-ray v rámci kadoroního prodeje Black Friday , co je první domácí filmové vydání filmu na jakémkoli formátu disku.

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Alena Havelka

Informace poskytnuté o proměnné Tiché ílenství jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Nicola Kadlec

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Tiché ílenství se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Nikolas Musilová

Záznam o Tiché ílenství pro mě byl velmi užitečný.

Sarah Pokorný

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Tiché ílenství, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.