Ragbyový stadion Castle ParkVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Ragbyový stadion Castle Park, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Ragbyový stadion Castle Park, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Ragbyový stadion Castle Park, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Ragbyový stadion Castle Park, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Ragbyový stadion Castle Park, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Ragbyový stadion Castle Park. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Zámecký park
Umístní Doncaster , Jiní Yorkshire
Kapacita 5 000
Nájemci
Doncaster RFC

Castle Park je sportovní stadion v Doncasteru v jiním Yorkshire . Je domovem Doncaster Knights , strany Rugby Union, kteí hrají v ampionátu RFU . Historicky to bylo známé jako Armthorpe Road , ale bylo pejmenováno v roce 2000. Kapacita je kolem 5 000. V roce 2008 klub otevel 3m £ all-sedakovou De Mulder-Lloyd stánek s kapacitou 1650.

Reference

  1. ^ "VLASTNOST: Rytíi klenot ve sportovní korun" . www.doncasterfreepress.co.uk . Vyvolány 6 August je 2017 .

externí odkazy

Souadnice : 53 ° 32'1,3 "N 1 ° 4'41,09" W / 53,533694 ° N 1,0780806 ° Z / 53,533694; -1,0780806


Opiniones de nuestros usuarios

Kevin Dušková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Ragbyový stadion Castle Park.

Diana Prokop

Tento záznam na Ragbyový stadion Castle Park mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Renata Staňková

Toto je dobrý článek o Ragbyový stadion Castle Park. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Magda Blaha

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Ragbyový stadion Castle Park.

Radoslava Burian

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Ragbyový stadion Castle Park.