Poznámky k pípadm (rozhlasový poad)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Case Notes je týdenní plhodinový rozhlasový program na témata v medicín, který zahájil Graham Easton. Vysílá se na BBC Radio 4 . V kadém programu je z rzných úhl pohledu pokryta jiná nemoc. Souasným moderátorem jeDr. Mark Porter .

Zabývá se obecn medicínou a nedávnými pokroky v medicín. Název programu je odvozen od poznámek k pípadm, jiného názvu pro lékaské záznamy , formální dokumentace sepsané zdravotníky a zdravotníky. K dispozici je podcast a archiv zvukových a pepis program z ledna 2004.

Porter pevzal jako hostitel Grahama Eastona , který opustil program, aby psal pro BMJ ; nicmén, on pedstaví pehlídku, kdy Mark Porter není k dispozici.

Mezi zdravotní potíe patí: ADHD a vysoký krevní tlak,

Viz také

  • Inside Health - program Rádia 4 pojednávající o otázkách zdraví

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Ilona Němečková

Toto je dobrý článek o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad). Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Ester Fiala

V tomto příspěvku o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Adriana Kopecká

Stránka se mi líbí a článek o Poznámky k pípadm (rozhlasový poad) je ten, který jsem hledal.