Pípadové varianty písmen IPAVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Pípadové varianty písmen IPA, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Pípadové varianty písmen IPA, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Pípadové varianty písmen IPA, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Pípadové varianty písmen IPA, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Pípadové varianty písmen IPA, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Pípadové varianty písmen IPA. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

S pijetím písmen z mezinárodní fonetické abecedy (IPA) v rzných národních abecedách byly vyvinuty tvary písmen . To obvykle znamená, e byly vyvinuty velké ( velké ) tvary, ale v pípad rázové zastávky se pouívají velká i malá .

Pijetí dopis IPA bylo zvlát pozoruhodné v subsaharské Africe , v jazycích jako Hausa , Fula , Akan , Gbe , Manding a Lingala . Nejbnjí jsou oteveny o , otevený e a eng n n , ale nkolik jiní jsou nalezeny. Kabiyé severního Toga má napíklad , , , , , , (nebo ), jako v tomto titulku novin:

MB AJYA KIGBND GBY KEDIZA SS TM SE.

Nkteré dopisy IPA, které byly pijaty do jazykových pravopis, od té doby zastaraly v samotném IPA .

Schéma

IPA Velkými písmeny Malá písmena
,
(IPA stále pouívá eckou beta verzi)
ð Ð
,
,
, G.
(, )
, t
, obrácen

Ostatní písmena jsou grafickým ekvivalentem velkých písmen IPA, ale nejsou s IPA identifikována. Píklady jsou (hlavní msto ), () (hlavní msto v amerikanistickém pouití; podobn ), .

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Samuel Kašpar

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Pípadové varianty písmen IPA mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Pípadové varianty písmen IPA, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Pípadové varianty písmen IPA zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Ondrej Novak

Tento záznam o Pípadové varianty písmen IPA je velmi zajímavý.

Nicola Malá

Informace o proměnné Pípadové varianty písmen IPA jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Alois Richter

Pěkný článek z Pípadové varianty písmen IPA.