Pípad uzaven: Vyetování MirapolisVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Pípad uzaven:
Vyetování Mirapolis
Pípad uzaven Mirapolis Investigation.jpeg
Vývojái Imageepoch
Vydavatel
Série Pípad uzaven
Platformy Wii
Uvolnní
  • JP : 17. kvtna 2007
  • EU : 1. kvtna 2009
ánr Dobrodruství
Reimy Hra pro jednoho hráe

Case Closed: The Mirapolis Investigation , známý v Japonsku jako Meitantei Conan: Tsuioku ne Mirage (() , Meitantei Konan: Tsuioku ne Mirju , rozsvícený "Detektiv Conan: Mirage of Remembrance") , je video hra pro Wii . Je zaloen na populární anime a manga sérii Case Closed od Gosho Aoyamy . Hrái pouívají Wii Remote k vyhledání vodítek a eení pípad.

Hratelnost

Znaky jsou navreny ve 3D modelech. Bhem hry se Wii Remote pouívá k eení pípad zpsobem point and click (podobn jako hry jako Sam & Max a série Monkey Island ). Jsou chvíle, kdy me být Conan ovládán jako skutená postava. Existuje arkádový reim, kde Conan cestuje arkádou, kde jsou hrái schopni hrát minihry.

Spiknutí

Tato hra sleduje Conana, Richarda, Rachel a Junior Detective League, kdy jsou pozváni na otevení nového hotelu s názvem The Mirapolis. Ale první den je nkdo zavradn. Conan te musí zjistit, kdo to udlal.

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Jaroslav Tesař

Tento záznam na Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Daniel Volfová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis.

Iveta Brabec

Informace o proměnné Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Katerina Hanusová

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Pípad uzaven: Vyetování Mirapolis, ale moc se mi líbil.