Pípad uzaven: Poslední arodj stoletíVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Pípad uzaven: Poslední arodj století, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Pípad uzaven: Poslední arodj století, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Pípad uzaven: Poslední arodj století, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Pípad uzaven: Poslední arodj století, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Pípad uzaven: Poslední arodj století, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Pípad uzaven: Poslední arodj století. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Pípad uzaven: Poslední arodj století
Detektiv Conan: Poslední arodj století
Uzavený film 3.jpg
Divadelní plakát
Reie: Kenji Kodama
Napsáno Kazunari Kouchi
Produkovaný Masahito Yoshioka
Michihiko Suwa
Kinematografie Takashi Nomura
Upraveno uivatelem Terumitsu Okada
Hudba od Katsuo Ono
Produkní
spolenost
Distribuovány Toho
Datum vydání
  • 17. dubna 1999 ( 1999-04-17 )
Provozní doba
99 minut
Zem Japonsko
Jazyk japonský
Pokladna 2,6 miliardy ¥

Pípad uzaven: The Last Wizard Of The Century , známý jako detektiv Conan: The Last Wizard of the Century ( Japanese :, Hepburn : Meitantei Konan: Seikimatsu ne Majutsushi ) v Japonsku , je japonský animovaný celoveerní film vychází ze série Case Closed . To bylo proputno v japonských kinech 17. dubna 1999. FUNimation Entertainment získala práva na tento film od TMS Entertainment 17. ervence 2009 a vydala dub v prosinci 2009. Toto je první filmové vystoupení Vi Graythorna (Ai Haibara), Phantom Thief Kid (Kaitou Kid) a Harley Hartwell (Heiji Hattori).

Spiknutí

The Phantom Thief Kid odele oznámení o loupei a varuje ped dalí loupeí. Policie usuzuje, e jeho dalím cílem je nedávno objevené vajíko Fabergé , které Muzeum moderního umní Suzuki v Osace vystaví 22. srpna. V noci loupee, Kid ukradne vejce a odletí, Conan a Heiji pronásledují. Uprosted pronásledování vak neznámý útoník vystelí Kida do pravého oka a Kid zjevn spadne do moe a do své smrti. Po získání vajíka policie marn pátrala po dtském tle.

Následujícího dne Conan, Ran a Kogoro nastoupili na lo do Tokia. Setkávají se s Natsumi Kousakou, její praddeek pracoval ve Fabergého továrn. Ukazuje jim ást nártu dvou vajec a klíe, které byly nalezeny mezi upomínkami její zesnulé babiky. Conan má podezení, e osoba, která zastelila Kida, je na lodi. Té noci je Ryu Sagawa, fotograf na volné noze, který tiskne zprávy o vejcích, zavradn a stelen do pravého oka stejným zpsobem jako Kid. Brzy poté, co je jeho tlo objeveno, dorazí inspektor Megure spolu s dstojníky Takagi a Shiratori vrtulníkem, aby prohlédli místo inu. Zpoátku mají podezení, e sluha Sonokova otce, pan Niino, ale policie a Conan dospli k závru, e viníkem je Scorpion - tajemný zabiják, který vdy stílí své obti do pravého oka. Chybjící záchranný lun naznauje, e Scorpion unikl, a cestující na lodi jdou k hradu Yokosuka, který drí Scorpionv dalí cíl: druhé vejce.

Pi zkoumání hradu skupina narazí na tajné chodby pod hradem. Kdy procházejí tunely, Inui, obchodník s umním, sleduje temnou postavu, kterou vidí v jednom z tunel, a je zastelen umlenou zbraní. Ponoením dále do tunelu najdou rakev s mrtvolou, která svírá druhé vejce. Najednou jsou ob vejce popadnuta.

Conan vyvozuje, e Scorpion je historik Seiran. Stílí své obti do pravého oka, aby pomstila svého pedka Rasputina, jeho tlo bylo nalezeno s chybjícím okem. Seiran se pokusí zabít Conana svou poslední kulkou, ale kulka se odrazí od neprstelného skla na Conanových brýlích, které nechal nainstalovat Agasa. Kdy Conan kopne do skály, nabije ji a chystá se vystelit, kdy jí hrací karta srazí zbra z rukou. Conan ji potom vyrazí skálou. Objeví se Shiratori a vynese Seirana ven. Conan postavy Shiratori je Kid v pestrojení. Po návratu do Beiky se Conan chystá Ranovi piznat, e je Shinichi, jen aby ho peruil Kid, který je maskovaný jako Shinichi a odvádí pozornost od Ran. Kid pak zmizí v návalu holub.

Hlasové obsazení

Znaky uvedené s anglickými jmény

Charakter japonský Anglitina
Amy Yeager Yukiko Iwai Monica Rial
Conan Edogawa Minami Takayama Alison Viktorin
Det. Mace Fuller Unsh Ishizuka Ian Sinclair
Detektiv Cashman Andy Mullins
Detektiv Koumori Bruce Lewis
Detektiv Nishimura Jeremy Inman
Detektiv Santos Kaneto Shiozawa Eric Vale
Detektiv Yazstremski Billy Wilson
Detektiv Yokoyama Greg Silva
Dr. Agasa Kenichi Ogata Bill Flynn
George Kaminski Wataru Takagi Mike McFarland
Giordano Infantino Ed Blaylock
Harley Hartwell Ryo Horikawa Kevin M. Connolly
Inspektor Meguire Chafurin Mark Stoddard
Jimmy Kudo Kappei Yamaguchi Jerry Jewell
Kirsten Thomas Yuko Miyamura Gwendolyn Lau
Maxwell Nishino Anthony Bowling
Mitch Tennyson Ikue anitani Cynthia Cranz
Nataa Kousaka Emi Shinohara Trina Nishimura
Phantom Thief Kid Kappei Yamaguchi Jerry Jewell
Rachel Moore Wakana Yamazaki Colleen Clinkenbeard
Ray Segue Christopher Bevins
Richard Moore Akira Kamiya R Bruce Elliott
Samuel Sebastian Cole Brown
Seiran Hoshi Clarine Harp
Serena Sebastian Naoko Matsui Laura Bailey
Sergej Ovchinnikov Christopher Ayres
Sherry Megumi Hayashibara Brina Palencia
Sotheby Udlte Jamesovi
Dozorce Chaki Bill Jenkins
Wilder Doug Burkes

Výroba

Ústední melodie

Závrené téma: One od B'ze

Uvolnní

V Japonsku film vydlal píjem distributor (nájemné) 1,45 miliardy ¥ a celková pokladna v hrubé výi 2,6 miliardy ¥ .

The Last Wizard of the Century byl vydán v USA 29. prosince 2009. Funimation vlastní vydavatelská práva pro anglickou verzi.

V anket popularity 19 po sob jdoucích uzavených film z roku 2016 získala tato práce 7. místo.

Domácí média

VHS

Detective Conan: The Last Wizard of the Century , byl proputn na VHS 12. dubna 2000 spoleností Polydor Records .

Region 2 DVD

Spolenost Polydor Records uvedla film ve formátu DVD 28. bezna 2001. Nové DVD vylo 25. února 2011, co výrazn sníilo pvodní cenu a pidalo trailer jako speciální funkci.

Region 1 DVD

Detective Conan: The Last Wizard of the Century získal licenci FUNimation Entertainment dne 17. ervence 2009 pod názvem Case Closed - Movie: The Last Wizard of the Century . To bylo proputno pímo na DVD 29. prosince 2009.

Modrý paprsek

Blu-ray verze filmu byla vydána 22. ervence 2011. Blu-ray obsahuje stejný obsah DVD plus mini brouru vysvtlující film a funkci BD-live .

Recepce

Todd Douglass z DVD Talk povauje film za jedno z lepích dobrodruství Case Closed a pipomíná kvalitní dobrodruství a kreativní dj, piem komentuje, jak dlají film více ne delí epizodou. Theron Martin z Anime News Network také film vnímal pozitivn, pestoe ml mení problémy s nevýrazným umleckým dílem a malým potem Phantom Thief Kid, nael film pístupný a ekl, e divákm umoní uít si seriál v nejlepím pípad bez muset se brodit nekonenými stopami epizod.

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Viktor Hanusová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Pípad uzaven: Poslední arodj století.

Max Hlaváček

Záznam o Pípad uzaven: Poslední arodj století pro mě byl velmi užitečný.

Radovan Přibyl

Děkuji za tento příspěvek na Pípad uzaven: Poslední arodj století, přesně to jsem potřeboval.

Alexandr Klíma

Toto je dobrý článek o Pípad uzaven: Poslední arodj století. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Marek Horák

Tento záznam o Pípad uzaven: Poslední arodj století je velmi zajímavý.