Pípad uzaven: Karmínový milostný dopisVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis
Detective-conan-21.jpg
Divadelní plakát
japonský
Reie: Kobun Shizuno
Scéná Takahiro Okura
Na základ Pípad uzaven
od Gosho Aoyama
Hudba od Katsuo Ono
Produkní
spolenost
Distribuovány Toho
Datum vydání
  • 15. dubna 2017 ( 2017-04-15 )
Provozní doba
112 minut
Zem Japonsko
Jazyk japonský
Pokladna 66,24 milionu $

Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis , známý jako Detektiv Conan: Karmínový milostný dopis ( ( ) ( ), Meitantei Konan: Kara Kurenai no Rabu Rett ) je japonský animovaný film z roku 2017, který reíroval Kobun Shizuno a napsal Takahiro Okura. Je to dvacátý první splátka pípad uzaven filmových sérií zaloených na manga série stejného jména od Gosho Aoyama , po 2016 filmu Detektiv Conan: The Darkest noní mra . Film byl proputn v Japonsku 15. dubna 2017.

Spiknutí

Pípad bombardování v televizi Nichiuri na podzim. Satsuki Cup, který korunuje vítze japonské Ogura Hyakunin Isshu zaloené konkurenní karuta turnaje, je v souasné dob natáí uvnit objektu. Výsledkem incidentu je velký rozruch a zatímco budova hoí v popel, uvnit zstávají jediní lidé - Heiji a Kazuha. Zachrání je práv vas Conan , který se vrhne na místo inu. Totonost i motiv bombardéru nejsou známy.

Zatímco zmatek pevládá nad výbuchem, Conan potká záhadnou krásnou dívku, která tvrdí, e je Heijiho snoubenkou. Jmenuje se Momiji Ooka a ona je Kyoto High School karuta mistr. Jak by to osud mohl mít, Kazuha bude elit Momiji v souti Hyakunin Isshu, a tak zane trénovat s pomocí Heijiho matky Shizuka, která je zkuenou hrákou karuty .

Souasn je v japonském dom v Arashiyam na pedmstí Kjóta zavradn úadující ampión Satsuki Cupu. Obrázky místa inu odhalují pítomnost Momji. Navíc bylo kolem obti rozmístno nkolik karet karuty .

Conan a Heiji spolu s policejními oddleními v Osace a Kjótu zahájili vyetování Satsuki Cupu a pípadu vrady. Jak vyetování pokrauje, narazí na tajemství spojené s Hyakunin Isshu.

Obsazení

Charakter japonský Anglitina
Shinichi Kudo Kappei Yamaguchi Griffin Burns
Conan Edogawa Minami Takayama Wendee Lee
Ran Mori Wakana Yamazaki Cristina Vee
Kogoro Mori Rikiya Koyama Xander Mobus
Heiji Hattori Ryo Horikawa Lucien Dodge
Kazuha Toyama Yuko Miyamura Kayli Mills
Ai Haibara Megumi Hayashibara Erica Mendez
Ayumi Yoshida Yukiko Iwai Janice Kawaye
Mitsuhiko Tsuburaya Ikue anitani Erika Harlacher
Genta Kojima Wataru Takagi Andrew Russel
Heizo Hattori Kazuhiro Yamaji Rick Zieff
Shizuka Hattori Masako Katsuki
Sonoko Suzuki Naoko Matsui Minx Le
Ginshiro Toyama Masaki Terasoma Kyle Hebert
Momiji Ooka Satsuki Yukino Faye Mata
Muga Iori Daisuke Ono Udlte George
Hiroi Agasa Kenichi Ogata Michael Sorich
Koji Sekine Daisuke Miyagawa Jon Allen
Mikiko Hiramoto Riho Yoshioka Ryan Bartley

Výroba

Aoyama citoval hrané adaptace Yuki Suetsugu je manga série Chihayafuru mezi jeho inspirací pro výrobu Hyakunin Isshu a karuta pedmty s Conanem filmu. Jako pedlohu pro postavy v The Crimson Love Letter si viml kjótské královny Karuty Queen nebo národní ampiónky v enské divizi, jak je znázornno v Chihayafuru . Vizuální plakát k tomuto filmu byl odhalen 17. ledna 2017.

Hudba

Ústední melodie filmu je " Togetsuky ~ Kimi Omo ~ " (~~ ) od Mai Kuraki . Píse dosáhla ísla pt na Oricon Singles Chart . Singl se v Japonsku prodal 326 305 jednotek, z toho 76 305 fyzických jednotek a 250 000 digitálních soubor ke staení.

Pokladna

The Crimson Love Letter vytvoil pro svj zahajovací víkend nový franízový rekord prodejem 987 568 lístk a výdlkem 1 286 928 000 ¥. Film vydlal 6,89 miliardy ¥ ( 63 205 404 $ ) za jeho divadelní pedstavení v Japonsku, a tím zlomil kumulativní kasovní rekord pro sérii stejn (a do té doby, ne byl pekonán Zero vymahaem ). V zámoí film vydlal 3 028 087 $ v Jiní Koreji, Thajsku a Austrálii. Celková hodnota pokladny v asijsko-pacifickém regionu je 66 233 491 USD .

Uvolnní

Anglický dub produkovaný Bang Zoom! Zábava byla promítána na výstav Chara Expo 2019. 19. listopadu 2020 byl film zpístupnn pro digitální streamování na Amazon Prime Video . To bylo proputno na domácím videu spoleností Discotek Media 29. prosince 2020.

Recepce

V lednu 2018 byl The Crimson Love Letter nominován na filmovou cenu Japonské akademie za vynikající animaci roku. Rebecca Silverman z Anime News Network uvedla film v roce 2020. Pestoe kritika romantického subplotu byla slabá a zasteující záhada vyadující urité znalosti karuty, aby ji vyeila, ocenila krásné pouití barev a animací a pátelství mezi Conanem a Heiji k závru, e: The Crimson Love Letter je vestranný zábavný film. Tajemství je zajímavé a poctivé, interakce postav zábavné a na celou vc je velmi hezké se dívat.

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Michaela Miková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Oliver špačková

Tento záznam o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis je velmi zajímavý.

Ivona Zapletalová

Skvělý objev tohoto článku o Pípad uzaven: Karmínový milostný dopis a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.