Nemocnice Castle HillVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Nemocnice Castle Hill, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Nemocnice Castle Hill, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Nemocnice Castle Hill, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Nemocnice Castle Hill, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Nemocnice Castle Hill, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Nemocnice Castle Hill. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Nemocnice Castle Hill
Hull University Teaching Hospitals NHS Trust
Nemocnice Castle Hill Hospital Cottingham.jpg
Nemocnice Castle Hill
Castle Hill Hospital se nachází v East Riding of Yorkshire
Nemocnice Castle Hill
Zobrazeno v East Riding of Yorkshire
Zempis
Umístní Cottingham , East Riding of Yorkshire, Anglie
Souadnice 53 ° 46'37 "N 0 ° 26'42" W / 53,777000 ° N 0,445000 ° W / 53,777000; -0,445000 Souadnice: 53 ° 46'37 "N 0 ° 26'42" W / 53,777000 ° N 0,445000 ° W / 53,777000; -0,445000
Organizace
Systém pée NHS
Sluby
Pohotovost Ne
Djiny
Oteveno 1916
Odkazy
Seznamy Nemocnice v Anglii

Castle Hill Hospital je nemocnice NHS na západ od Cottinghamu v East Ridingu v Yorkshire v Anglii a provozuje ji Hull University Teaching Hospitals NHS Trust .

Djiny

Sanatorium Hull, navrené Josephem Hirstem , bylo postaveno na míst zámku Cottingham , velkého hradního panského sídla, které vyhoelo v roce 1861, v letech 1913 a 1916. V roce 1928 se Mstská nemocnice pro infekní nemoci pesunula z pvodního umístní na Hedon Road do nov postavené budovy v areálu Hull Sanatorium.

Hlavní expanze nemocnice byla získána na základ smlouvy s iniciativou Private Finance Initiative v roce 2005. Královnino centrum pro onkologii a hematologii, které navrhli architekti HLM Architects a postavila spolenost Shepherd Building Group za cenu 65 milion £, bylo dokoneno v srpnu 2008. a byla oficiáln otevena královnou a vévodou z Edinburghu v beznu 2009.

Zaízení

Nemocnice Castle Hill je domovem budovy Daisy Building, sídla charity Daisy. Charita podporuje výzkum rakoviny, demence, kardiologických a hematologických onemocnní a respiraní medicíny.

Viz také

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Julie Petrová

Tento záznam o Nemocnice Castle Hill bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Lydie Kratochvil

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Nemocnice Castle Hill mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Nemocnice Castle Hill, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Nemocnice Castle Hill zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Dominika šťastný

Děkuji. Pomohl mi článek o Nemocnice Castle Hill.

Vanessa Blaha

Tento záznam na Nemocnice Castle Hill mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.