Metodistický kostel na ulici Castle StreetVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Metodistický kostel na ulici Castle Street, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Metodistický kostel na ulici Castle Street, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Metodistický kostel na ulici Castle Street, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Metodistický kostel na ulici Castle Street, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Metodistický kostel na ulici Castle Street, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Metodistický kostel na ulici Castle Street. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Metodistický kostel na ulici Castle Street
Metodistický kostel na ulici Castle Street, Cambridge.jpg
52 ° 12'41,5 N 0 ° 6'49 E / 52,211528 ° N 0,113661 ° E / 52,211528; 0,11361
Umístní Castle Street, Cambridge , Cambridgeshire, CB3 0AH
Zem Spojené království
Oznaení Metodistická církev Velké Británie
Pedchozí oznaení Primitivní metodistická církev
lenství 63
webová stránka www .castlestreet .org .uk
Djiny
Zaloený 1823
Architektura
Funkní stav Aktivní
Oznaení ddictví Stupe II
Ureno 1. kvtna 2003
Architekt (s) Augustus Frederic Scott
Styl Tudorovy kolmé styly
Postavená léta 1823, 1863, 1914
Specifikace
Kapacita 200
Správa
Obvod Cambridge metodistický okruh
Okres Okres East Anglia
Duchovenstvo
Ministr (ministi) Revd Alison Walker

Castle Street Methodist Church je metodistický kostel umístný na Castle Street, Cambridge , Anglie.

Castle Street je jedním ze tinácti kostel v Cambridge Methodist Circuit .

Jedná se o fungující kostel s ranní bohoslubou kadou nedli a veerní bohoslubou krom tetí nedle v msíci. Má 63 len a ministrem je The Revd Alison Walker.

Historie budovy

První kostel na míst byl pemnn z chaty primitivními metodisty . První úelová kaple postavená v roce 1823, poté pestavná v roce 1841 a v roce 1863. Zcela nová budova navrená Augustem Fredericem Scottem byla postavena v roce 1914 a v roce 2003 získala status chránného v II .

V roce 2010 proel zásadní rekonstrukcí, která zahrnovala lepí pístupnost, zvukový systém a novou varhanní konzolu, i kdy byly zachovány pvodní varhany Binns z roku 1929 .

Partnerství

Je lenem ekumenického partnerství Church at Castle se sv. Augustinem, sv. Gilesem (anglikánský), sv. Lukáem (anglikánský / URC) a sv. Petrem .

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Radim Beranová

Toto je dobrý článek o Metodistický kostel na ulici Castle Street. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Tamara Nová

Záznam o Metodistický kostel na ulici Castle Street pro mě byl velmi užitečný.