Kastanty (pásmo)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Kastanty (pásmo), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Kastanty (pásmo), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Kastanty (pásmo), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Kastanty (pásmo), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Kastanty (pásmo), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Kastanty (pásmo). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Kastanty
Pvod San Diego , Kalifornie , USA
ánry Psychedelický folk , alternativní zem
Aktivní roky 2002-dosud
títky Astmatická koika
Související akty Lno
webová stránka http://asthmatickitty.com/artists/castanets/
lenové Raymond Raposa

Castanets je hudební projekt Raye Raposy, který je od roku 2004 podepsán s Asthmatic Kitty Records . Castanets je ovlivován country, folkem a experimentálním rockem a vydal sedm alb, naposledy Decimation Blues v roce 2014. Krom toho písn Castanets se objevují na ad rozdlených 7palcových singl a EP s dalími kapelami, vetn Shapes and Sizes a Dirty Projectors . Zatímco Raposa je jediným stálým lenem kapely, jeho nahrávky a ivá vystoupení obsahují rotující obsazení hudebník. San Diego rodák, Raposa ije v Brooklynu a v souasné dob ije v Portlandu ve stát Oregon .

ivotopis

Raymond Byron Magic Raposa se narodil v Michigan City, Indiana v roce 1981. Jeho rodina se pesthovala do San Diega, kdy mu byly dva roky; vyrostl v oblasti Mission Beach . Kdy mu bylo 13 let, Raposa a jeho matka se pesthovali do Baja California , kde byl rok doma vzdláván. Raposa opustil kolu ve vku 15 let a cestoval po Severní Americe a St. Croix a dlal drobné práce; njakou dobu pracoval jako instruktor surfování. V jeho pozdním mladistvém vku se Raposa zapojil do projektu free-jazz Womb. Womb nahrál v roce 2001 eponymní album, které vylo v roce 2004. V roce 2003 se objevil na ivém EP Liz Janes Liz Janes a Three Hour Choir .

Bhem vystupování s ostatními zaal Raposa vyvíjet vlastní hudební projekty. Spolu s Nathanem Delffsem nahrál adu CD-R, vetn What Kind of Cure (2002). Bhem turné s kapelou Howard Hello zaala Raposa spolupracovat s Liz Janes, která byla ji v té dob podepsána s Asthmatic Kitty. What Kind of Cure byl pedán Sufjanu Stevensovi , který podepsal smlouvu s Raposou. Místo optovného nahrávání What Kind of Cure se Raposa místo toho rozhodl nahrát nový materiál pro to, co se stalo Cathedral , které se objevilo v íjnu 2004. Po nm následoval instrumentální split 12 palc s duem I Heart Lung . Ve stejném roce se Raposa pesthovala do Brooklynu se Stevensem, aby se spolen vnovali hudb. Tam nastoupil do práce v obchod s nahrávkami.

V íjnu 2005 vydala skupina First Light's Freeze , kterou z velké ásti postavil Raposa, za pomoci Stevense a inenýra Raftera Robertsa . V roce 2007 vydal In the Vines , který Pitchfork popsal jako indie folk.

Vydáno v roce 2007, City of Refuge bylo zaznamenáno v poutním mst Overton v Nevad . Raposa plánoval nahrát celou nahrávku v Overtonu, ale selhávající zaízení ho donutilo doasn se vrátit do San Diega, kde spolu s Robertsem dokonili album, za pispní Jasona Cranea , Palla Jenkinse , Andyho Robillarda a DM Stitha . Ped zahájením nahrávání Texas Rose, The Thaw a the Beasts Raposa opustil New York a pesthoval se do Portlandu. Na podporu tchto verzí cestoval po Evrop. Odhadoval, e v roce 2008 Castanets zahájil své desáté evropské turné.

Turistická skupina Raposy zahrnovala Annie Clark (aka St. Vincent ), Matthew Houck z Phosphorescent , písnikáe Jana Hunter a Red Hunter (aka Peter and the Wolf ) a John McCauley z Deer Tick . On cestoval s The Black Heart Procession , Deer Tick, Dirty Projectors, Michael Gira , Jana Hunter, Scout Niblett , Phosphorescent, Miles Benjamin Anthony Robinson a dalí.

Nejnovjí nahrávka Castanets, Decimation Blues , byla vydána v roce 2014 znakou Asthmatic Kitty .

Styl

Castanets byl jedním z nejvýznamnjích kapel v takzvaném americkém íleném lidovém hnutí (také známém jako psychedelický folk a New Weird America ) na poátku 2000. V roce 2008 Raposa ekl Pasteovi, e Freak-folk nebyla tak soudrná scéna, jak byla vytvoena. Mnoho lidí [jim je znaka pipisována] jsou pátelé, ale nedolo k ádnému velkému sjednocujícímu zamení nebo tak nco. [...] Vdycky jsem se natval, kdy lidé stejn volali mým pátelm, [ale] myslím, e ím více asopis otevu se svými páteli v nich, tím lépe. V knihkupectví na letiti, ne v policejním blotteru. "

Pi ivém vystoupení Raposa poznamenal, e Myslím, e [zvuk písní] závisí na nálad, v jaké se nacházím, pokud jde o to, kolik lidí chci vyvést, nebo na zpsobu, jakým cítím prezentaci uritých vcí v uritých dobách druh diktátu, kdo hraje a kolik z nich.

název

Název kapely neodkazuje na hispánské ddictví Raposy; místo toho trval na tom, e to byla úplná nehoda. A úplná chyba. Kapela mla turné s rezervovaným Howardem Hello a Lazarem a What Kind of Cure se objevilo na CD-R, zatímco o jménu nebylo rozhodnuto. Podle Raposy si myslím, e moná matka [Nathana Delffse] to mohla navrhnout.

Vedlejí projekty

V roce 2011 spolupracovala spolenost Raposa se Sufjanem Stevensem na dokumentu Kaleo La Belle Beyond This Place . Duo pedneslo skladby iv bhem promítání filmu tyikrát v íjnu 2011. V titulní skladb byla Vesper. Stevens a Raposa také doprovodili film La Belle z roku 2017 Fell in Love with a Girl .

V záí 2012 vydala spolenost Raposa pod jménem Raymond Byron and the White Freighter Little Shaker smrti prostednictvím Asthmatic Kitty. Little Death Shaker zkoumá podobná témata jako ta, která byla pevzata z pedchozích alb Castanets, a obsahuje nové spolupracovníky i nkteré, kteí se objevili na dívjích dílech.

Píse Castanets You are the Blood je uvedena v závrených titulech videohry Hotline Miami 2 .

Obálka Sufjana Stevense You are the Blood se objevila na prvním disku kompilace Double CD z roku 2009 Dark Was the Night ; to bylo reinterpretováno v remixu kanadského DJ Buck 65 a amerického rappera Serengetiho na disku dva. Tato kompilace pinesla prospch organizaci Red Hot Organization , mezinárodní charitativní organizaci zamené na získávání finanních prostedk a zvyování povdomí o HIV / AIDS .

Diskografie

Alba

  • Cathedral (2004, Asthmatic Kitty )
  • First Light's Freeze (2005, Asthmatic Kitty)
  • Ve vinicích (2007, Asthmatic Kitty)
  • City of Refuge (2008, Asthmatic Kitty)
  • Texas Rose, The Thaw, and the Beasts (2009, Asthmatic Kitty)
  • Little Death Shaker (pipoítán Raymondovi Byronovi a Bílému dopravci) (2012, Asthmatic Kitty)
  • Decimation Blues (2014, Asthmatic Kitty)

EP

Nezadaní

  • Insound 7palcová krabicová ada, sv. 4 (s devnou hlkou) (2006, Insound)
  • "Silné zvíe" 7 palc (2008, Asthmatic Kitty)
  • Nejsem cizinec do det 7 palc (2012, Wool Recordings)

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Barbora Kohout

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Kastanty (pásmo), jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Zuzana Hruška

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Kastanty (pásmo) napsáno, dává hodně důvěry.

Miloslav Martinek

Stránka se mi líbí a článek o Kastanty (pásmo) je ten, který jsem hledal.

Libor Kubíček

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Kastanty (pásmo) napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.