Kaspické jazykyVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Kaspické jazyky, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Kaspické jazyky, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Kaspické jazyky, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Kaspické jazyky, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Kaspické jazyky, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Kaspické jazyky. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Kaspický
Geografická
distribuce
Jiní pobeí Kaspického moe
Jazyková klasifikace Indoevropský
Glottolog casp1236
Kaspické jazyky (s Tati a Semnani). Svg
Kaspické a semnanské jazyky

Tyto Caspian jazyky jsou vtev Northwestern iránských jazyk mluvený v severním Íránu a jihovýchodní Ázerbájdán , jin od Kaspického moe . Jsou jedinené v tom, e sdílejí urité typologické rysy s jihokavkazskými jazyky.

Jazyky

Kaspické jazyky zahrnují:

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Iveta Blažek

Skvělý příspěvek o Kaspické jazyky.

Bohdana Fišerová

Děkuji za tento příspěvek na Kaspické jazyky, přesně to jsem potřeboval.

Karel Poláková

Potřeboval jsem najít něco jiného o Kaspické jazyky, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Kaspické jazyky se mi líbil.