Kamírová mafieVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Kamírová mafie, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Kamírová mafie, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Kamírová mafie, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Kamírová mafie, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Kamírová mafie, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Kamírová mafie. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Kamírová mafie
ánr Komedie-drama
Vytvoil Kevin Wade
V hlavních rolích
Hudební skladatel Daniel Licht
Zem pvodu Spojené státy
Pvodní jazyk Anglitina
Poet sezón 1
Poet epizod 7
Výroba
Výkonní producenti
Nastavení kamery Jeden fotoaparát
Doba bhu 60 minut
Produkní spolenosti
Uvolnní
Pvodní sí ABC
Pvodní vydání 6. ledna  - 20. února 2008 ( 2008-01-06 )
 ( 2008-02-20 )

Cashmere Mafia je americký komediální drama televizní seriál, který bel na ABC od 6. ledna 2008 do 20. února 2008. Seriál vytvoil Kevin Wade , který také slouil jako výkonný producent po boku Darren Star , Gail Katz , Jeff Rake a Michael Pressman , se Susie Fitzgeraldovou co-výkonnou producentkou. Peyton Reed ídil pilota .

ABC se rozhodl neobnovit sérii pro druhou sezónu.

Podrobnosti

Kamírská mafie sleduje ivot ty ambiciózních en, dlouholetých nejlepích kamarádek od dob jejich studia na obchodní kole, které se snaí vyváit svou okouzlující a náronou kariéru svým komplexním osobním ivotem vytvoením vlastního chlapeckého klubu (Kamírská mafie). chrate se navzájem a diskutujte o svých osobních vzestupech a pádech, kdy se to snaí mít v New Yorku .

Obsazení

Hlavní postavy

 • Lucy Liu : Mia Mason - vydavatel Barnstead Media Group
 • Frances O'Connor : Zoe Burden - bývalá generální editelka pro fúze a akvizice v Gorham Sutter
 • Miranda Otto : Juliet Draper - provozní editelka hotel a letovisek Stanton Hall
 • Bonnie Somerville : Caitlin Dowd - senior VP pro marketing ve spolenosti Lily Parrish Cosmetics
 • Peter Hermann : Davis Draper-manaer hedgeového fondu, bývalý manel Julie
 • Julian Ovenden : Eric Burden - architekt, manel Zoe

Opakující se postavy

 • Noelle Beck : Cilla Gray - Frienemy z kamírské mafie, ml pomr s Davisem, oznaovaný jako The 100 Million Woman
 • Lourdes Benedicto : Alicia Lawson - zástupce reklamní agentury. Díve chodila s Caitlin a je thotná
 • Tom Everett Scott : Jack Cutting-bývalý snoubenec a bývalý spolupracovník Mie
 • Seznam Peyton : Sasha Burden - dcera Zoe
 • Nicholas Art : Luke Burden - Zoe syn
 • Addison Timlin : Emily Draper - Juliina dospívající dcera
 • Jack J. Yang : Jason Chun - mozkový chirurg, díve chodil s Miou
 • Daniel Gerroll : Clive Hughes - písný a nároný nadízený Mie ve spolenosti Barnstead Media Group

Epizody

Ne. Titul Reie Napsáno Pvodní datum vysílání Výrobní
kód
1 "Pilot" Peyton Reed Kevin Wade 06.01.2008 ( 2008-01-06 ) 100
Seznamte se s leny kamírské mafie: Miou, Julií, Caitlin a Zoe. Tyto tyi eny úspné kariéry, kamarádky od obchodní koly, ijí a pracují na Manhattanu, kde se snaí skloubit svj pracovní ivot se skalními manelstvími, rodinnými krizemi, soupeícími kolegy a vím mezi tím. Mia pijímá Jackovu nabídku k satku, ale brzy se ocitne v souti s ním o povýení. Juliet, bohyn zrzka s kamennou tváí, se dozví, e ji její manel Davis podvádí s bývalou kolní kamarádkou Cillou Gray. Pozdji, pi veei na poest svého podnikání, Julie písahá pomstu tím, e plánuje, e bude také nevrná. Zoe se pokusí skloubit svj domácí ivot se svým vrným manelem architektem Ericem a jejich dvma malými dtmi a postaví se tváí v tvá nové drzé chv, kterou najme. Caitlin zpochybuje její sexualitu, kdy zjistí, e ji pitahuje jiná ena; zástupkyn reklamní agentury jménem Alicia, která na ni udlá krok a Caitlin na to reaguje pozitivn.
2 "Konferenní hovor" Matthew Penn Terri Minsky 09.01.2008 ( 2008-01-09 ) 101
Caitlin nechá svou maskérskou posádkou promnit Julii z zrzavé ledové královny na svdnici na horké rande s muem z její minulosti jménem Bobby Walsh, jen aby Davis árlil. Sotva bude Mia jmenována vydavatelkou Barnstead Media Group, naídí jí její nadízený Clive propustit svého mentora nebbishy Granta Normandie. Mezitím následuje bitva vlí mezi sexy supermodelkou, která zstane doma, a pracující matkou Zoe, která zjistí, e její rival navrhl Ericovi pracovní nabídku, která by mu la tko odepít. Caitlin pekvapí své pátele tím, e jim ekne, e Alicia je její nejnovjí milostný zájem, a ona a Alicia jdou na své první rande do místního noního klubu. Poradenství pro páry pro Julii a Davise se mní k horímu a Julie se sama rozhodne provést njaké zmny.
3 "Nebezpené známosti" Lee Rose Jeff Rake 16. ledna 2008 ( 2008-01-16 ) 102
Juliet bojuje se svými pocity o Davisovi, kdy uvauje o pinavém setkání se svým bývalým pítelem Bobbym Walshem. Mezitím Mia zadky s Toddem, novým muským redaktorem, kterého najala, aby znovu spustil asopis Modern Man. Zoe je chycena uprosted chaotické kanceláské záleitosti mezi Claytonem, kolegou generálním editelem, který je enatý, a Katherine, její mladou výzkumnou analytikou. Nervózní Caitlin se musí vypoádat s tím, e ji klebetní blog, který vede Cilla Gray, odhalí jako lesbiku, a zane se Alicii vyhýbat.
4 "Rozhodující" Joe Napolitano Mike Chessler a Chris Alberghini 23. ledna 2008 ( 2008-01-23 ) 103
Caitlin a Alicia navtvují lesbickou svatební sprchu, kde zdrcená Caitlin zjistí, e ji stále me pitahovat neuviteln sexy chlap. Mioini rodie ji opravili na rande naslepo s asijským neurochirurgem, který ji k pekvapení Mie poté nezavolal. Kdy zjistila, e její bývalý snoubenec Jack-který se nedávno spojil s atraktivní moderátorkou zpráv-bude na skupinovém brunchi poádaném spoleným pítelem, rozhodne se Mia pivést s sebou dobrého doktora Jasona Chunga, aby Jacka árlil. . Mezitím je Zoe vyzvána, aby zachránila Claytona a Katherine bhem setkání s dleitým klientem poté, co se spikli, aby ji nedostali ze schzky. Juliet se snaí dvovat svému manelovi Davisovi poté, co ho chytila na diskutabilním setkání s jeho bývalou milenkou Cillou Grayovou.
5 "Zsta se mnou" Steve Gomer Kevin Wade 06.02.2008 ( 2008-02-06 ) 104
Zoe a Eric se snaí najít si as na oslavu 10. výroí svatby, protoe Zoe se setkává s drsn pohledným kolegou v Southamptonu na sluební cest, zatímco Eric se snaí najít si as vyrazit tam. Po návratu na Manhattan Juliet a Davis, jejich manelství je ji v ohni, objeví provokativní fotografii Emily na internetu a zjistí, jak moc je jejich dospívající dcera emocionáln znepokojená. Mezitím Alicia upustí bombu na Caitlin, e je thotná, co me zmnit jejich vztah, co vede Caitlin do nárue jejího nového muského pítele Sama. Pod rostoucím tlakem v práci je Mia nervózní z nového vztahu s Jasonem Chungem, i kdy se pro ni Eric a Zoe sexy nový mu Man, Adam, stávají lákavým rozptýlením.
6 Vae, moje a její Matt Earl Beesley Claudia Lonow a Terri Minsky 13. února 2008 ( 2008-02-13 ) 105
Mia a Caitlin hledají v Jackov byt odhalující sexuální kazetu, kterou s ním Mia natoila, i kdy bývalý pár nadále bojuje jeden s druhým. Stejn jako se Caitlin zahívá v mylence být matkou, Olivia, Aliciin bývalý partner, ji típe tím, e jí ekne, e v ivot dítte není místo pro dalí matku nebo patný vzor jako Caitlin. Mezitím Zoe bojuje o pistoupení k novému miliardáskému klientovi, ale její nedocenné úsilí ji donutí uinit rozhodnutí, které jí zmní ivot, a ukonit práci. Oklivá rozvodová bitva o vlastnictví majetku se mezi Julií a Davisem zahívá, piem se oba uchýlí k nízkým a tajným prostedkm, aby se navzájem emocionáln zniili.
7 "Pes jí psa" Matt Penn Lizzy Weiss & Tze Chun & Mike Weiss 20. února 2008 . ( 2008-02-20 ) 106
Okouzlující multimiliardá pronásleduje Julii, osobn i profesionáln, ve snaze pevzít její spolenost. Práce Caitlin je na ad, protoe její éf, kosmetická titánka Lily Parrish, na ni vyvíjí stále vtí tlak, aby bhem Týdne módy vyvolala velký reklamní ohlas. Jinde se Mia zamiluje do toulavého psa, ale nedokáe projít testem vlastnictví pro adopci domácích mazlík. Mia také zaíná pochybovat, kde se svou romantikou s Jasonem stojí. Mezitím erstv nezamstnaná matka doma Zoe bojuje o to, být dokonalou matkou, stejn jako kdysi touila být dokonalým manaerem.

DVD vydání

23. záí 2008 vydala spolenost Sony Pictures Home Entertainment kompletní sérii na DVD v regionu 1. Tato verze byla ukonena a je mimo tisk.

2. srpna 2016 Mill Creek Entertainment znovu vydá kompletní sérii na DVD v Regionu 1.

Výroba a vtrání

Produkoval Sony Pictures Television , Darren Star Productions a Gail Katz Productions, série byla oficiáln greenlit a dostal objednávku tinácti epizod 11. kvtna 2007. Seriál byl pvodn naplánován vysílat jako náhrada v polovin sezóny , s plány na debut 27. listopadu 2007 na ABC jako mimosezónní náhrada za show Dancing with the Stars . Kvli stávce Writers Guild of America v letech 20072008 vak bylo vyrobeno pouze 7 ze 13 objednaných epizod. ABC také odloilo premiéru série kvli budoucím obavám z programování a propagace. Cashmere Mafia mla speciální náhled v nedli 6. ledna 2008 a poté se ve stedu 9. ledna ve 22:00 hod. Východního/9:00 stedního asu pesunula do pravidelného asového úseku po Supernanny jako náhrada za Dirty Sexy Money v polovin sezóny . To soutil nepímo s NBC s Lipstick Jungle , vytvoený Star bývalého kreativního partnera ze Sexu ve mst , Candace Bushnell .

Rovn jej koupil Polsat v Polsku , NTV7 v Malajsii , MediaCorp TV Channel 5 v Singapuru , RTÉ Two v Irsku , RTL 5 v Nizozemsku , na KanaalTwee v Belgii , Nova TV v Chorvatsku , TVI v Portugalsku , TV2 na Novém Zélandu Devt sítí v Austrálii , E! v Kanad , Nelonen ve Finsku , na AXN v Indii , na RTV Pink v Srbsku , TV3 v Dánsku , na MultiVision na Kub , na Teva a M6 ve Francii , na Domashniy v Rusku a také v Itálii by Mediaset .

Hodnocení USA Nielsen

# Epizoda Hodnocení Podíl Hodnocení/Podíl
(18-49)
Diváci
(miliony)
Poadí
(asový úsek)
Poadí
(noc)
Poadí
(týden)
1 "Pilot" 7.1 12 3,8/9 10,72 2 8 20
2 "Konferenní hovor" 4.3 7 2,3/6 6.16 3 8 54
3 "Nebezpené známosti" 3.8 6 2,2/6 5,39 3 8 56
4 "Rozhodující" 3.8 6 2,0/5 5,58 3 9 N/A
5 "Zsta se mnou" 3.7 6 2,0/5 5,09 3 11 64
6 Vae, moje a její 3.9 6 2,0/5 5.25 3 9 64
7 "Pes jí psa" 3.5 6 1,6/4 4,77 3 12 67

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Mia Hrušková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Kamírová mafie.

Ester Urban

Skvělý příspěvek o Kamírová mafie.

Brigita špačková

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Kamírová mafie.

Josefina Prokop

Tento záznam o Kamírová mafie bylo přesně to, co jsem chtěl najít.