Kamírová kokaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Kamírová koka, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Kamírová koka, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Kamírová koka, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Kamírová koka, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Kamírová koka, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Kamírová koka. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Kamírová koka
Kamírová koka v roce 2014
Kamírová koka v roce 2014
Základní informace
Rodné jméno Magnus August Høiberg
Také známý jako
  • DJ finále
  • Fellepus
narozený ( 1987-11-29 )29. listopadu 1987
Halden , Norsko
ánry
Povolání
  • DJ
  • producent nahrávek
  • hudebník
Aktivní roky 2006 souasnost
títky
Související akty
webová stránka cashmerecat .com

Magnus August Høiberg (narozený 29. listopadu 1987), známý profesionáln jako Cashmere Cat , je norský DJ, hudební producent a hudebník. On je nejlépe známý pro výrobu písní pro rzné umlce, stejn jako remixování a úpravy písní od tchto písluných umlc stejn. Zastupoval také Norsko v DMC World DJ Championships jako DJ Final od roku 2006 do roku 2009. Jeho debutové EP Mirror Maru , vydané v íjnu 2012, získalo uznání od nkolika dalích producent.

Jeho debutové studiové album 9 bylo vydáno 28. dubna 2017.

Kariéra

200615: Raná léta, Mirror Maru a Svatební zvony

Ped svou kariérou zastupoval Høiberg Norsko v DMC World DJ Championships v letech 2006 a 2009 pod pseudonymem DJ Final. Jeho debutová prodlouená hra (EP), Mirror Maru , byla poté vydána 22. íjna 2012 jako Cashmere Cat. Rozmanitost a vliv více ánr získal podporu od významných osobností, jako jsou Hudson Mohawke , Rustie a Gilles Peterson . Titulní skladba EP byla pozdji zaazena na soundtrack ke he Grand Theft Auto V v roce 2013.

Pokraoval v získávání uznání, kdy jeho úprava 2 Chainze No Lie byla na vrcholu seznamu 25 úasných ánrových ohýba roku 2012 mezinárodního asopisu VIBE . V lednu 2013 pozval hudebník Benny Blanco Cashmere do Los Angeles, aby spolupracoval na produkní práci, a dal mu své první koncerty ve Spojených státech. To léto se pesthoval z Norska na Manhattan .

Tém o rok pozdji, 11. února 2014, vylo jeho druhé EP Wedding Bells . V srpnu produkoval a vystupoval v "Be My Baby" z druhého studiového alba Ariana Grande My Everything . Byl také jedním z úvodních akt bhem Grande's The Honeymoon Tour . Bhem turné zaznla také jedna z jeho písní Adore .

2016 souasnost: 9 , princezna Catgirl , dalí píspvky

Dne 28. února 2016, Cashmere potvrdil, e jeho debut studiové album, díve s názvem Wild Láska , byl na cest k roku 2016. Dne 29. ervence, Cashmere koprodukci vlky , vedle Sinjin Hawke , pro Kanye West je sedmé studiové album The Pablov ivot . 26. srpna vyla Wild Love jako první singl z jeho debutového studiového alba a pedstavoval The Weeknd a Francis and the Lights . Trust Nobody s Selenou Gomez a Tory Lanez byl vydán jako druhý singl 30. záí. Love Incredible byl vydán jako tetí singl 17. února 2017 po úniku písn den pedem. To pedstavovalo Camila Cabello a byl co-produkoval Sophie .

31. bezna ml na SoundCloudu premiéru tvrtý singl z Cashmereova debutového alba 9 (After Coachella), na kterém se pedstavili MO a Sophie. Dne 10. dubna oznámil na Twitteru , e debutové album bylo pejmenováno z Wild Love na 9 , co odráí tvrtý singl, a e výroba byla dokonena. Na konci dubna byl odhalen oficiální seznam skladeb alba, který ukazuje, e The Weeknd , Francis and the Lights , Selena Gomez , Tory Lanez , Camila Cabello , a SOPHIE jsou vechny uvádné vnjí okolnosti. Dalími byli Kehlani , Kacy Hill , Ariana Grande , Ty Dolla Sign a Jhené Aiko . Album bylo nakonec vydáno 28. dubna 2017.

V roce 2018 Cashmere Cat koprodukovala alba pro Kanye West ( Kids See Ghosts ) a Nas . Je také pipoítán jako producent debutového singlu Bennyho Blanca, globálního hitu Eastside, který dosáhl ísla 1 v oficiálním britském singlovém ebíku. V roce 2019 byla Cashmere Cat spoluautorem a producentem celosvtového letního hitu Señorita Shawna Mendese a Camily Cabello .

Druhé album Cashmere Cat, princezna Catgirl z roku 2019 , spoléhá na vystoupení hostujících hvzd mén ne debut 9 . Její první singl Emotions byl vydán spolen s animovaným videem v srpnu 2019. Píse obsahuje uncredited vokály od Tove Styrke .

Píse Kid Laroi Zsta (s Justinem Bieberem ), která dosáhla na první místo v Billboard Hot 100 v srpnu 2021, byla co -produkována a napsána Cashmere Cat.

Diskografie

Ceny a nominace

Rok Organizace Cena Práce Výsledek Ref.
2016 Cena Grammy Nejlepí R & B píse Tory Lanez: 'LUV' Nominace N/A
2017 Spellemannprisen '16 Výrobce roku Kamírová koka Vyhrál N/A
Spellemann & Music Norsko Eksportprisen '16 Nominace
Ceny elektronické hudby Album roku 9 Nominace
Výrobce roku Kamírová koka Vyhrál
TONO EDVARD-prisen 2017 Kamírová koka Vyhrál
2018 Spellemannprisen '17 Album roku 9 Nominace
Popový sólový poin Vyhrál
Výrobce roku Kamírová koka Nominace
2019 Spellemannprisen '18 Mezinárodní úspch roku Kamírová koka Nominace N/A
2020 Spellemannprisen '19 Výrobce roku Kamírová koka Nominace N/A
2020 Musikkforleggerprisen Umlecké dílo roku Vtviky FKA: «smutný den» Nominace

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Radmila Mrázek

Stránka se mi líbí a článek o Kamírová koka je ten, který jsem hledal.

Jaromir Matějka

Konečně článek o Kamírová koka, který se snadno čte.

Vladislava Davidová

Tento článek o Kamírová koka mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Alex Malý

Děkuji za tento příspěvek na Kamírová koka, přesně to jsem potřeboval.