Hrad ze sklaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Hrad ze skla, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Hrad ze skla, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Hrad ze skla, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Hrad ze skla, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Hrad ze skla, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Hrad ze skla. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

"Hrad ze skla"
Linkin Park - Castle of Glass.jpg
Single od Linkin Park
z alba Living Things a Medal of Honor: Warfighter
B-strana Lost in the Echo (KillSonik Remix)
Vydáno 10. listopadu 2012
Zaznamenáno
ánr
Délka
  • 4 : 17 (mix videa)
  • 3:25 (verze alba)
Oznaení Warner Bros.
Skladatelé Linkin Park
Producent (y)
Linkin Park chronologie dvouhry
" Bezmocný "
(2012)
" Castle of Glass "
(2012)
Svtlo, které nikdy nepichází
(2013)
Hudební video
Castle of Glass na YouTube

Castle of Glass je píse, kterou napsala americká rocková skupina Linkin Park pro své páté studiové album Living Things . Píse byla produkována co-zpvák Mike Shinoda a Rick Rubin . Píse byla vydána jako propaganí singl k vydání hry Danger Close Games z roku 2012 Medal of Honor: Warfighter , stejn jako pedchozí píspvek Linkin Park do série Medal of Honor The Catalyst . Singl vyel 2. února 2013 ve fyzickém formátu a 22. bezna 2013 byl vydán jako digitální singl na iTunes .

Remix Mike Shinoda je uveden na druhém remixovém albu Linkin Park, Recharged . Remixová verze je také souástí videohry Need for Speed Rivals jako souást soundtracku.

Sloení

Castle of Glass vyuívá elektronické prvky z pedchozího studiového alba skupiny A Thousand Suns . Loudwire v recenzi Living Living uvedli , e píse obsahuje velmi odliné elektronické prvky a jedinené znjící vzorky, které skupina pidala do své hudební palety. Pesto je jedním z nejpímjích, jaké kdy kapela udlala, s tradiní skladbou a melodií pipomínající country .

Recepce

Castle of Glass získal od kritik smíené a kladné recenze. Billboard ve své recenzi Living Things napsal: Lidová píse se svaly LP, Castle of Glass vyuívá podmanivé písnikáství, rozíené metafory a jednoduché, ale radikální (pro Linkin Park) aranmá, aby nabídl jednu z nejzajímavjích skladeb alba. Recenzent zamstnanc ve Sputnikmusic ve své smíené recenzi na Living Things napsal , e píse znla píli podobn jako Powerless a e píse by byla lepí, kdyby nebyla horí ne podobn znjící závrená skladba. Spolenost AltSounds ve své recenzi alba popsala Castle of Glass jako nataenou výplovou skladbu, která se drí v plazivém tempu, je podivn pasivní a nenechává ve vás pocit velké inspirace. Píse byla nominována na cenu Nejlepí píse ve he v roce 2012 Spike Video Game Awards .

Hudební video

Hudební video pro Castle of Glass bylo nahráno 1. srpna 2012 a obsahuje zábry z videohry stíleky z pohledu první osoby Medal of Honor: Warfighter . Byl zveejnn na kanálu YouTube Linkin Park , linkinparktv, 10. íjna 2012. Hudební video ukazuje mladému chlapci, kterému bylo eeno, e jeho otec byl zabit v akci. On a jeho matka truchlí nad smrtí, kdy se je padlí spoluhrái SEAL a jejich rodiny snaí utit. Kapela je ukázána, jak hraje v boui, kde roztítné kusy skla krouí kolem kapely. Ke konci chlapec prochází majetkem svého otce a rychle se k nmu pesouvá (hraje veterán námoní pchoty Scott Levy) a stává se SEAL, stejn jako jeho otec ped ním. Na konci videa je mu vidn, jak dívce vypráví srdcervoucí zprávu o jejím rodinném písluníkovi, který také pláe. Video naznauje, e chlapec a ena jsou rodinou králíka, který zemel v pedchozí he, a spoluhrái jsou matka a kazatel. Pravda o Medal of Honor filozofie, Castle of Glass zdrazuje emocionální realita vojáci a jejich rodiny elit daleko od bojit. Video koní citátem Winstona Churchilla , který je uveden na vech stranách :

Vechny velké vci jsou jednoduché
a mnohé lze vyjádit jediným slovem:
svoboda, spravedlnost, est, povinnost, milosrdenství, nadje.

Videoklip k filmu Castle of Glass je také vnován filmu Posel jako Benningtonovu oblíbenému filmu.

ást kapely z hudebního videa byla natoena zcela ped zeleným plátnem , piem produkci mají na starosti Mothership a Digital Domain. Jeho postprodukce do znané míry spoléhala na CGI animaci a After-efekty. Speciální efekty mají v tomto hudebním videu prominentní vyuití a také pokraují v motivu svta, který se rozpadá, jako u pedchozích videí Living Things . Jedním z nich je úvodní snímek Mika Shinody, zaínající výstelem dol, postupným pohybem nahoru, a se zdi kolem nj zanou rozpadat. Hudební video také navazuje na techniky pozastavené animace, které vidí objekty v pevné poloze ve vzduchu, doslova pozastavené, piem ústedním subjektem je ten, kdo je v tomto bod fixního asu animovaný.

V ervenci 2021 má píse na YouTube více ne 500 milion zhlédnutí.

ivá vystoupení

Píse zaila ivý debut v roce 2012 Spike Video Game Awards 7. prosince 2012. Chester, Mike, Brad a Phoenix vichni zpívali bhem posledního refrénu. Následující den byla píse uvedena na 23. roníku KROQ tém akustických vánoních svátk . Poté se píse stala pravidelným místem v seznamech turné a pestoe byla nkolikrát peruena, nebyla ze seznam setrvale vyputna.

Poínaje cyklem turné pro The Hunting Party v roce 2014 a pokraováním 2017 One More Light World Tour v roce 2017 debutovala skupina Experience Version, která kombinuje první ver a refrén studiové verze s mostem a koncem remixu Mike Shinody z Dobit . V prbhu turné se kapela také pidal elementy od jiných písních, jako je napíklad A Thousand Suns " száe, to je Goin' Down , atd. Bhem One More Light World Tour se Experience Version dostal nový konec, ve kterém Mike obvykle rapoval s náhodným verem.

Kdy Mike Shinoda krátce pivedl Fort Minor návratu z pestávky v roce 2015, "Castle of Glass" byl kladen na setlist kapely, ve kterém on pouívá remix dobíjené remix rozmakané s The Rising Tied " y "Kenji".

Na tributním koncertu Linkin Park and Friends: Celebrate Life in Honor of Chester Bennington byla studiová verze písn poprvé odehrána po svtovém turné Living Things s Adrianem Youngem , Tomem Dumontem a Tony Kanalem z No Doubt po boku Alanis Morissette jako hosté. Píse byla hrána o krok výe, ne je obvyklé, aby vyhovovala Morissetteho hlasovému rozsahu.

Mike Shinoda také bhem svého sólového turné na podporu Post Traumatic dsledn hrál Castle of Glass . Píse byla provedena s ním na klavír a byla uspoádána o dva a pl stupn výe.

Personál

Seznam skladeb

CD singl
Ne. Titul Délka
1. "Hrad ze skla" 3:25
2. Lost in the Echo (KillSonik Remix) 5:09
DE iTunes EP
Ne. Titul Délka
1. "Hrad ze skla" 3:25
2. Lost in the Echo (KillSonik Remix) 5:09
3. Burn It Down (Live Rock Im Park 2012) 4:00
4. Lies Greed Misery (Live Rock Im Park 2012) 2:30

Grafy

Certifikace

Kraj Osvdení Certifikované jednotky /prodeje
Rakousko ( IFPI Rakousko) Zlato 15 000 *
Nmecko ( BVMI ) Platina 300 000 ^
Itálie ( FIMI ) Platina 30 000 *
výcarsko ( IFPI výcarsko) Platina 30 000 ^

* Údaje o prodeji pouze na základ certifikace.
^ Údaje o zásilkách zaloené pouze na certifikaci.

Historie vydání

Kraj datum Formát Oznaení
Celosvtov 07.12.2012 Digitální stahování Warner Bros.
Nmecko 2. února 2013 CD

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Zora Martinek

Tento záznam o Hrad ze skla je velmi zajímavý.

Kamil Kašparová

Konečně článek o Hrad ze skla, který se snadno čte.

Magdalena Urbanová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Hrad ze skla mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Hrad ze skla, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Hrad ze skla zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Edita Vaněk

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Hrad ze skla, je to velmi dobrá volba.