Hrad na HudsonuVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Hrad na Hudsonu, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Hrad na Hudsonu, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Hrad na Hudsonu, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Hrad na Hudsonu, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Hrad na Hudsonu, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Hrad na Hudsonu. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Hrad na Hudsonu
Hrad na Hudson FilmPoster.jpeg
Reie Anatole Litvak
Scéná: Seton I. Miller
Brown Holmes
Courtney Terrett
Na základ
Kniha Twenty Thousand Years in Sing Sing 1932
od Lewise E. Lawese
Produkovaný Anatole Litvak
Samuel Bischoff
V hlavních rolích John Garfield
Ann Sheridan
Pat O'Brien
Burgess Meredith
Kinematografie Arthur Edeson
Upravil Thomas Richards
Hudba od Adolph Deutsch
Distribuovány Warner Bros.
Datum vydání
  • 17. února 1940 ( 1940-02-17 )
Doba bhu
77 minut
Zem Spojené státy
Jazyk Anglitina

Castle on the Hudson (britský název: Years without Days ) je americké filmové noirové drama z roku 1940, kteréreíroval Anatole Litvak a hrají John Garfield , Ann Sheridan a Pat O'Brien . Zlodj je poslán do vznice Sing Sing , kde se spátelí s reformn smýlejícím dozorcem. Film byl natoen podle knihy Twenty Thousand Years in Sing Sing , kterou napsal Lewis E. Lawes , z nho vychoval stráce.

Spiknutí

Obsazení

Viz také

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Jitka Hrubý

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Hrad na Hudsonu napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Tomas Novaková

Myslel jsem, že už o Hrad na Hudsonu vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Dominik Stejskalová

Tento záznam o Hrad na Hudsonu bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Nicolas Kovářová

Tento příspěvek na Hrad na Hudsonu mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.