Hotovost v podkrovíVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Hotovost v podkroví, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Hotovost v podkroví, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Hotovost v podkroví, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Hotovost v podkroví, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Hotovost v podkroví, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Hotovost v podkroví. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Hotovost v podkroví
Zem pvodu Spojené království
Pvodní jazyk Anglitina
Poet sérií 18
Poet epizod 586
Výroba
Provozní doba 3060 minut
Produkní spolenost Leopard Films
Uvolnní
Pvodní sí BBC One
Formát obrázku 16: 9
Pvodní vydání 4. listopadu 2002  - 24. kvtna 2012 ( 04.11.2002 )
 ( 2012-05-24 )
externí odkazy
webová stránka

Cash in the Attic je britská televizní show na BBC . Pehlídka mla premiéru v roce 2002. Sloganem programubyla Pehlídka, která vám pome najít skryté poklady ve vaem dom a poté je prodá za vás v aukci . Pehlídka vysílala jeho finální epizodu v kvtnu 2012.

Formát

V poadu moderátorka navtívila rodinný dm, aby zjistila, na co je poteba získat peníze. Poté s pomocí odborník prozkoumali dm a jeho okolí, nali staroitnosti a ocenili je. Rodina poté jde do draby s cílem dosáhnout svého finanního cíle. Aukce se nikdy neodehrává ve stejný den jako pehrabovaka; asto se to me uskutenit o nkolik týdn pozdji.

Hotovost v podkroví celebrit

V epizodách celebrit se známí hostující pispvatelé pehrabovali ve svých domovech, aby si staroitnosti mohli ocenit a prodat v aukci. Celebrity vnuje výtek své charit podle svého výbru. V únoru 2010 bylo vyrobeno 86 epizod a pro charitativní organizace ve Velké Británii a v zahranií bylo získáno celkem 91 266 GBP.

Pednáející a odborníci

Bhem svého bhu show moderovali moderátoi jako Angela Rippon , Jennie Bond , Gloria Hunniford , Jules Hudson , Lorne Spicer , Ben Fogle , Chris Hollins , Aled Jones , Alistair Appleton a Angus Purden .

Mezi experty na staroitnosti patili Paul Hayes , Jonty Hearnden , John Cameron , James Rylands a David Dickinson .

Mezinárodní vysílání

Hotovost v podkroví bela kadý pracovní den ráno na BBC One , obvykle v 11:30. Hotovost v podkroví Celebrity bela ve vední odpoledne na BBC Two , obvykle v 17:15.

Opakování programu byly od té doby promítány na BBC Two , Home a Yesterday s epizodami zamenými na Londýn vysílanými na London Live . Bylo také vysíláno v Austrálii na kanálu JAK TO , na novozélandském ivém kanálu a na BBC America .

Mezinárodní verze

Francouzskou verzi Un trésor dans votre maison pedstavil Jerome Anthony. Nizozemská verze Cash op Zolder se vysílala od roku 2011 do roku 2014 a byla uvedena Art Rooijakkers .

Zruení

Konec hotovosti v podkroví byl oznámen v lét roku 2011 a BBC mla v úmyslu obnovit své denní plány.

Finální epizoda vysílala dne 24. kvtna 2012.

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Natalie Mrázek

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Hotovost v podkroví se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Marika Kraus

Skvělý příspěvek o Hotovost v podkroví.

Andrea Benešová

Tento záznam o Hotovost v podkroví je velmi zajímavý.