Hotovost Hotovost (EP)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Hotovost Hotovost (EP), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Hotovost Hotovost (EP), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Hotovost Hotovost (EP), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Hotovost Hotovost (EP), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Hotovost Hotovost (EP), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Hotovost Hotovost (EP). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Hotovost Hotovost (EP)
Hotovost Hotovost EP.jpg
EP od
Uvolnno 7. íjna 2008
ánr
Délka 16 : 52
Oznaení Universal Republic
Hotovost Hotovost chronologie
Cash Cash (EP)
(2008)
Take It to the Floor
(2009)

Cash Cash (EP) je titulní EP skupiny Cash Cash . 7. íjna 2008 byl k dispozici ve Velké Británii iTunes Store . EP se také prodávalo výhradn na výstavách. Vechny písn, s výjimkou akustického singlu a skladby Fairweather Friend, byly pozdji uvedeny na jejich debutovém albu Take It to the Floor .

Seznam skladeb

Ne. Titul Délka
1. Breakout (znovu zaznamenáno) 3:26
2. Párty ve vaí lonici 3:18
3. "Elektrické srdce" 3:34
4. Dva dny staré 3:19
5. Párty ve vaí lonici (akustické) 3:15
6. "Concerta" 3:16
7. "Fairweather Friend" 3:45
8. Can't Stop Looking (DJ Fbomb remix) 3:52
Celková délka: 27:45

Odkazy na jiná média

Píse Fairweather Friend je pevzata z EP By The Bedside , starého EP z Cash Cash, vydaného v roce 2006 pod názvem The Consequence. Starí verze se také objevuje na albu The Consequence , vydaném v roce 2005, a rané verze Breakout se objevují jak v The Consequence, tak By the Bedside .

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Miloslav Kohoutová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Hotovost Hotovost (EP), je to velmi dobrá volba.

Jonas Zapletal

Toto je dobrý článek o Hotovost Hotovost (EP). Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Richard Vlk

Pěkný článek z Hotovost Hotovost (EP).