Hotovost AsmussenVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Hotovost Asmussen, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Hotovost Asmussen, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Hotovost Asmussen, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Hotovost Asmussen, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Hotovost Asmussen, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Hotovost Asmussen. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cash Asmussen (narozen 15. bezna 1962 v Agaru v Jiní Dakot ) je americký plnokrevný dostihový okej . Born Brian Keith Asmussen , v roce 1977 si legáln zmnil jméno na Cash.

Z rodiny texaských dostih provozují jeho rodie Keith a Marilyn Sis Asmussenovi ran v Laredu v okrese Webb v Texasu. Jeho bratr Steve Asmussen je úspným trenérem koní v amerických závodech.

Kariéra

Asmussen zaznamenal své první dleité stupované vítzství v sázce na Beldame Stakes v roce 1979 a vyhrál letoní Cenu Eclipse za vynikajícího un okeja . V roce 1981 jel Waywardem Lassem na vítzství v Coaching Club American Oaks v Belmont Parku (po 1-5 vstupu De La Rose a Heavenly Cause, který bel poslední a pedposlední) a odcestoval do Japonska, kde vyhrál Japonský pohár . V následujícím roce zvítzil ve Washingtonu, DC International Stakes a jeho první ze dvou Turf Classic Invitational Stakes pak získal svj nejvtí úspch v závodech okej ve Francii, kde odeel na základ smlouvy s bohatým majitelem stáje Stavrosem Niarchosem .

Zatímco se sídlem v Chantilly závoditi v Chantilly , Francie , Asmussen také zaznamenal vítzství v ad dleitých sázek závod v Anglii , vetn 1988 ervence poháru 1989 Coronation Stakes 1990 Korunovaní poháru a 1993 St. Jamesv palác Stakes . V Irsku vyhrál v roce 1987 irský St. Leger a 1988 National Stakes . Asmussen se také vrátil soutit v USA na rzných významných závodech a vyhrál svj druhý Washington, DC, International v roce 1984 plus Arlington Million v letech 1988 a 1992 v Chicagu . Mezinárodn také vyhrál kanadské mezinárodní sázky v roce 1993 a hongkongský pohár v roce 1994 .

První zahraniní jezdec, který získal francouzský jezdecký titul, byl v letech 1985 a 1990 Asmussen kadoron ampionem zem, krom roku 1987, kdy soutil v Irsku . V roce 1991 jel Suave Dancer k vítzství v Prix de l'Arc de Triomphe , nejprestinjím závod Francie. V roce 1998 jezdecké Dream Well Asmussen dokonil double, vyhrál irské i francouzské derby. Bhem své kariéry ve Francii vyhrál adu dalích závod skupiny 1 .

Asmussen odeel z jezdectví v roce 2001. V prbhu své kariéry jel více ne 3 000 vítz.

Hlavní vítzové

 Kanada

 Spojené státy

 Francie

 Hongkong

 Irsko

 Japonsko

Spojené království Velká Británie


Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislava Beranová

Toto je dobrý článek o Hotovost Asmussen. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Gabriela Hlaváček

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Hotovost Asmussen.