elezniní stanice CastlerockVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o elezniní stanice Castlerock, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o elezniní stanice Castlerock, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o elezniní stanice Castlerock, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o elezniní stanice Castlerock, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o elezniní stanice Castlerock, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o elezniní stanice Castlerock. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castlerock
eleznice NI
Nádraí Castlerock.jpg
Stanice Castlerock v roce 2009, pedtím, ne byla linka vybrána.
Umístní Castlerock
Severní Irsko
Souadnice 55 ° 9'55 "N 6 ° 47'13" W / 55,16528 ° N 6,78694 ° W / 55,16528; -6,78694 Souadnice: 55 ° 9'55 "N 6 ° 47'13" W / 55,16528 ° N 6,78694 ° W / 55,16528; -6,78694
Ve vlastnictví eleznice NI
Provozovatel eleznice NI
Platformy 1
stopy 1
Konstrukce
Typ struktury Ve tíd
Klíová data
1853 Oteveno
1970 Oteveno nové signální pole
2008 Repasovaný
2016 Projídjící smyka odstranna, signalbox uzaven

elezniní stanice Castlerock slouí vesnicím Castlerock , Articlave a jejich okolním osadám v hrabství Londonderry v Severním Irsku . Chodci pouívají stanici k dosaení chrámu Mussenden , Downhill Strand a Benone .

Stanice byla otevena 18. ervence 1853 a byla postavena podle návrhu architekta Charlese Lanyona . Skládal se z jednopatrové ervené cihly na ploin nahoru. K dispozici je moderní dvoupodlaní doplnk k tomu v podobném stylu.

V rámci prací na modernizaci elezniní trati Coleraine-Derry byla projídjící smyka ve stanici Castlerock peruena a nahrazena novou smykou v Bellaren . Signální box stanice - poslední mechanický signalbox na plný úvazek v síti NIR a poslední, který pouíval blokové tokeny - byl následn uzaven dne 2. listopadu 2016. Dolní nástupit, pestoe ped dvma lety obdrelo kompletní rekonstrukci, bylo nyní odstranno. sluby a tra zruena. Vechny sluby volající na Castlerock nyní vyuívají dívjí platformu up.

Servis

Od pondlí do soboty funguje hodinová doprava smrem na Londonderry nebo Belfast Great Victoria Street provozovaná eleznicemi Severního Irska .

V nedli jezdí 6 vlak v kadém smru.

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Barbora Matějková

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o elezniní stanice Castlerock, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Ondrej Janků

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné elezniní stanice Castlerock napsáno, dává hodně důvěry.