CastronuñoVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castronuño, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castronuño, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castronuño, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castronuño, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castronuño, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castronuño. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castronuño, panlsko
Oficiální pee Castronuño, panlsko
Tsnní
Kostel Santa María
Kostel Santa María
Zem panlsko
Autonomní komunita Kastilie a León
Provincie Valladolid
Obec Castronuño
Plocha
  Celkem 124 km 2 (48 tvereních mil)
Populace
 (2018)
  Celkem 861
  Hustota 6,9 / km 2 (18 / sq mi)
asové pásmo UTC + 1 ( SE )
  Léto ( DST ) UTC + 2 ( SEL )

Castronuño je obec leící v provincii Valladolid v Kastilii a Leónu ve panlsku. Podle sítání lidu z roku 2004 ( INE ) má obec 1049 obyvatel.

Viz také

Reference


Souadnice : 41 ° 23'N 5 ° 16'W / 41,383 ° N 5,267 ° W / 41,383; -5,267

Opiniones de nuestros usuarios

Sandra Smejkal

Stránka se mi líbí a článek o Castronuño je ten, který jsem hledal.

Izabela Nováková

Skvělý příspěvek o Castronuño.

Gustav Kočí

Skvělý objev tohoto článku o Castronuño a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.