Castro MarimVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castro Marim, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castro Marim, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castro Marim, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castro Marim, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castro Marim, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castro Marim. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castro Marim
Pohled na Castro Marim
Pohled na Castro Marim
Vlajka Castra Marima
Erb Castra Marima
LocalCastroMarim.svg
Souadnice: 37 ° 13'N 7 ° 27'W / 37,217 ° severní íky 7,450 ° západní délky / 37,217; -7,450 Souadnice : 37 ° 13'N 7 ° 27'W / 37,217 ° severní íky 7,450 ° západní délky / 37,217; -7,450
Zem  Portugalsko
Kraj Algarve
Mezikomunický. komunikaní Algarve
Okres Faro
Farnosti 4
Vláda
   Prezident Francisco Amaral ( PSD )
Plocha
  Celkem 300,84 km 2 (116,15 tvereních mil)
Poet obyvatel
 (2011)
  Celkem 6747
  Hustota 22/km 2 (58/sq mi)
asové pásmo UTC ± 00: 00 ( MOKRÉ )
  Léto ( DST ) UTC+01: 00 ( ZÁPAD )
Místní svátek 24. ervna
webová stránka http://www.cm-castromarim.pt

Castro Marim ( portugalská výslovnost:  [katu m] ( poslech )O tomto zvuku ) je msto a obec v jiní oblasti Algarve v Portugalsku. Populace v roce 2011 byla 6747 na ploe 300,84 km 2 .

Souasným starostou je Francisco Amaral, zvolený sociáln demokratickou stranou .

Obecní svátek je 24. ervna.

V ímské ée byl Castro Marim známý jako Aesuris.

Koncem srpna se kadoron koná Stedovký veletrh/festival, který spojuje mnoho lidí z celého svta, aby vystoupili, napíklad stedovké hudebníky, lukostelce, ermíe, taneníky, skupiny atd. Existují také prodejci: kovái, textilní emeslníci (tkalcovství) ), prodejci bylinek atd.

Paco de Lucía - panlský skladatel a kytarista - na poest své portugalské matce Lucii Gomesové z Castro Marim pojmenoval své tinácté studiové album Castro Marín .

Farnosti

Administrativn je obec rozdlena do 4 civilních farností ( freguesias ):

Pozoruhodné osoby

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Gabriel Liška

Tento záznam o Castro Marim je velmi zajímavý.

Svetlana David

Pěkný článek z Castro Marim.

Denisa Sedlák

Skvělý objev tohoto článku o Castro Marim a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.