Castro, ApulieVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castro, Apulie, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castro, Apulie, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castro, Apulie, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castro, Apulie, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castro, Apulie, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castro, Apulie. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castro
Comune di Castro
Castro
Castro
Erb Castra
Erb
Umístní Castra
Castro se nachází v Itálii
Castro
Castro
Umístní Castra v Itálii
Castro se nachází v Apulii
Castro
Castro
Castro (Apulie)
Souadnice: 40 ° 1'N 18 ° 24'E / 40,017 ° N 18,400 ° E / 40,017; 18 400
Zem Itálie
Kraj Apulie
Provincie Lecce (LE)
Frazioni Castro Marina
Vláda
  Starosta Luigi Fersini
Plocha
  Celkem 4,56 km 2 (1,76 sq mi)
Nadmoská výka
100 m (300 stop)
Poet obyvatel
 (30. ervna 2017)
  Celkem 2,395
  Hustota 530/km 2 (1400/sq mi)
Demonym Castrensi nebo Castrioti
asové pásmo UTC+1 ( SE )
  Léto ( DST ) UTC+2 ( SEL )
Potovní smrovací íslo
73030
Vytáení kódu 0836
Svatý patron Maria SS. Annunziata (editel) a Santa Dorotea
Svatý den 25. dubna a 6. února
webová stránka Oficiální webové stránky

Castro ( Salentino : Casciu ) je msto a comune v italské provincii z Lecce v Apulie regionu jihovýchodní Itálii .

Djiny

Castro odvozuje svj název od Castrum Minervae (latinsky Athenin hrad), co bylo starobylé msto Sallentini , asi 15 kilometr jin od Hydruntum . Jeho starovký chrám Minerva byl údajn zaloen Idomeneem , který tvoil kmen Sallentini ze smsi Kréan , Ilyr a Ital Locrian ( stedoecký kmen).

íká se také, e to bylo místo, kde Aeneas poprvé pistál v Itálii, její pístav pojmenoval Portus Veneris (pístav Venue). Chrám ztratil ve Strabov dob ást své dleitosti .

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Irena Malý

Skvělý příspěvek o Castro, Apulie.

Tomas šmídová

Pěkný článek z Castro, Apulie.

Alexander štěpánek

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Castro, Apulie, je to velmi dobrá volba.

Nikolas Jeřábková

Informace o proměnné Castro, Apulie jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.