Castorama (cyklistický tým)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castorama (cyklistický tým), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castorama (cyklistický tým), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castorama (cyklistický tým), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castorama (cyklistický tým), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castorama (cyklistický tým), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castorama (cyklistický tým). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castorama
Thomas DAVY.jpg
Informace o týmu
Registrovaný Francie
Zaloený 1990 ( 1990 )
Rozpustil 1995
Disciplína Silnice
Historie názvu týmu
1990
1991
1992-1995
Castorama
Castorama Raleigh
Castorama

Castorama byl francouzský profesionální cyklistický tým, který existoval v letech 1990 a 1995 a byl sponzorován francouzským prodejcem kutil a domácích poteb Castorama .

Djiny

Tým Castorama sahal a k týmu, který zaal v roce 1976, kdy bývalý francouzský ampión v cyklistice Cyrille Guimard odeel ze sportu a pevzal funkci hlavního editele sportu týmu Gitane-Campagnolo . Renault Auto Group vyplatil Gitane cykl a také pevzal sponzorství týmu provádjící Renault-Elf-Gitane tým, který ovládal sport od roku 1978 do roku 1984. Na konci roku 1985, Renault se rozhodl odejít z tohoto sportu, take francouzského ko- operativní spolenost Système U pevzala sponzorství od roku 1986 do roku 1989 a vytvoila cyklistický tým Système U-Gitane . V roce 1989 se tým jmenoval Super U-Raleigh-Fiat poté, co se jeden ze supermarket skupiny Système U a jezdec Laurent Fignon stal svými jezdci íslo jedna v tomto sportu svými vítzstvími v Milán-San Remu , Grand Prix des Nations , 1989 Giro d'Italia a velmi tsné druhé místo na Tour de France v roce 1989 .

V roce 1990 Castorama pevzala sponzorství týmu. První dva roky jezdil tým na kolech Raleigh, ale poté na kolech Cyrille Guimard. Guimard byl generálním editelem v letech 1990 a 1995, zatímco Jacques Cadion, Bernard Quilfren a Pascal Dubois byli pímými sportovci . Fignon opustil tým a Guimarda v roce 1992. Guimard byl jeho dlouholetým mentorem. Jacky Durand dal týmu jeden z jeho nejvtích úspch v roce 1992, kdy vyhrál Tour of Flanders . Durand zaútoil (se tymi dalími) na 217 km do cíle, kde bylo pekroeno 14 kopc a 6 úsek dlaebních kostek.

Bylo eeno, e jednou z inovací, kterou Guimard a Fignon pedstavili se zaloením týmu, je vytvoení holdingové spolenosti, která kontroluje smlouvy jezdc a sponzor. Ped zavedením tohoto systému mli jezdci asto uzaveny smlouvy pímo se sponzorujícími spolenostmi.

Major vyhrává

Reference

externí odkazy

Média související s Castorama (cyklistický tým) na Wikimedia Commons

Opiniones de nuestros usuarios

Lydie Sedlák

Skvělý objev tohoto článku o Castorama (cyklistický tým) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Vera švecová

Konečně článek o Castorama (cyklistický tým), který se snadno čte.

Julie Dostalová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castorama (cyklistický tým) mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castorama (cyklistický tým), ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castorama (cyklistický tým) zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.