Castor OylVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castor Oyl, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castor Oyl, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castor Oyl, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castor Oyl, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castor Oyl, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castor Oyl. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castor Oyl
Popeye charakter
Castor Oyl.jpg
První dojem Thimble Theatre (1920)
Vytvoil EC Segar
Vylíený Donovan Scott
Informace ve vesmíru
Rod muský
Rodina Olive Oyl (sestra)
Cole Oyl (otec)
Nana Oyl (matka)
Manelka Cylinda Oyl
Státní píslunost americký

Castor Oyl je fiktivní postava, kterou vytvoil v roce 1920 karikaturista Elzie Crisler Segar pro svj komiks Thimble Theatre , nyní známý jako Popeye .

Castor Oyl je starí bratr Olive Oyl , který debutoval v Thimble Theatre 14. ledna 1920. Byl protagonistou seriálu roky ped prvním objevením postavy Popeye v lednu 1929. Rychlý a pitom maliký dobrodruh, Castor Oyl byl i nadále dleitou postavou v Segarov filmu Popeye , ale v divadelních karikaturách Popeye, které produkovaly nejprve Fleischer Studios a poté Famous Studios , nehrál prakticky ádnou roli . Jeho nejvýznamnjí vystoupení v seriálu je jako len Popeyeova orchestru v krátkém filmu The Spinach Overture z roku 1935 .

Ve filmu z roku 1980 reiséra Roberta Altmana je Castor klíovou postavou a hraje jej herec Donovan Scott . Ve filmu se vak stal Oliveho mladím bratrem a je podstatn mén sofistikovaný ne jeho protjek z komiksu.

Castor Oyl je pojmenován po ricinovém oleji , léku, který se asto do poloviny 20. století uívá k léb rzných onemocnní. Jméno jeho matky Nana pochází z banánového oleje, epiteta podobného baloney . Jméno jeho otce Colea pochází z uhelného oleje, co je dnes pro petrolej tajemství .

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Oliver šulc

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Castor Oyl, ale moc se mi líbil.

Vaclav Prokop

Skvělý příspěvek o Castor Oyl.

Robin Kadlecová

Informace o proměnné Castor Oyl jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.