Castor NunatakVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castor Nunatak, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castor Nunatak, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castor Nunatak, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castor Nunatak, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castor Nunatak, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castor Nunatak. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castor Nunatak ( 65 ° 10'S 59 ° 55'W / 65,167 ° S 59,917 ° W / -65,167; -59,917 Souadnice : 65 ° 10'S 59 ° 55'W / 65,167 ° S 59,917 ° W / -65,167; -59,917 ) je Nunatak 3 námoní míle (6 km) jihozápadn od Oceana Nunatak ve skupin Seal Nunataks , u východního pobeí Antarktického poloostrova . Poprvé byl vidn a zmapován jako ostrov v prosinci 1893 expedicí norského peetní pod vedením CA Larsena , který jej pojmenoval po lodi Castor , která spojila peeticí a przkumné aktivity podél západního pobeí Antarktického poloostrova za kapitána Mortena Pedersena v roce 1893 94. Funkce byla stanovena jako nunatak v roce 1902 védskou antarktickou expedicí pod vedením Otta Nordenskiölda .

Reference

 Tento lánek obsahuje  public domain materiál z dokumentu United States Geological Survey : Castor Nunatak .(obsah z informaního systému zempisných jmen )


Opiniones de nuestros usuarios

Pavol Mašková

Tento článek o Castor Nunatak mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Valerie Procházková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Castor Nunatak, ale moc se mi líbil.

Vera Tichý

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Castor Nunatak, je to velmi dobrá volba.