Casto NopoVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casto Nopo, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casto Nopo, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casto Nopo, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casto Nopo, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casto Nopo, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casto Nopo. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Toto jméno pouívá Fang lidi z Rovníkové Guineje pojmenování zvyky: jeho píjmení je Nopo, píjmení jeho otce je Abeso a píjmení jeho matky je Evuna Ada. Píjmení volí jejich rodie.
Casto Nopo
Osobní informace
Celé jméno Casto Nopo Abeso Evuna Ada
Datum narození ( 1973-02-23 )23.února 1973
Místo narození Malabo , Rovníková Guinea
Klubové informace
Souasný tým
Rovníková Guinea (hlavní trenér)
Cano Sport (hlavní trenér)
Senior kariéra *
Let tým Aplikace ( GLS )
Akonangui FC
USA bitam
národní tým
Rovníková Guinea
Týmy spravovány
2002200x Akonangui FC
20062014 Panthers FC
2010 Rovníková Guinea (správce)
2011 Rovníková Guinea (správce)
2017 Leones Vegetarianos
2017 Rovníková Guinea (správce)
201 2019 Cano Sport
2019 Rovníková Guinea (správce)
2020 Rovníková Guinea (správce)
2021 Rovníková Guinea (asistent trenéra)
* Vystoupení a cíle seniorských klub se poítají pouze pro domácí ligu

Casto Nopo Abeso Evuna Ada (narozený 23 února 1973) je ekvatoriální guinejský profesionální fotbalový manaer a bývalý fotbalista. V souasné dob trénuje oba Liga Nacional klub Cano Sport Academy a je asistentem trenéra seniorského národního týmu Rovníkové Guineje , za který hrál bhem své hráské kariéry.

Kariéra

V roce 2010 se Nopo stal novým doasným trenérem národního fotbalového týmu Rovníkové Guineje .

V roce 2011 se Nopo opt stal prozatímním trenérem národního fotbalového týmu.

Do ledna 2014 Nopo trénoval The Panthers FC . Pedtím trénoval Akonangui FC

Úspchy

Vítzové - Equatoguinean Cup : 2002, 2012, 2013

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Marian Janeček

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Casto Nopo mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Casto Nopo, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Casto Nopo zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Romana Dušková

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Casto Nopo napsáno, dává hodně důvěry.

Dita Doležalová

V tomto příspěvku o Casto Nopo jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.