Castlevania: Order of ShadowsVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castlevania: Order of Shadows, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castlevania: Order of Shadows, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castlevania: Order of Shadows, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castlevania: Order of Shadows, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castlevania: Order of Shadows, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castlevania: Order of Shadows. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castlevania: Order of Shadows
CastlevaniaOrderofshadows.png
Vývojái Konami Mobile
Vydavatel
editel (s) Victor Rodriguez
Návrhá (s) Tyrone Rodriguez
Umlci Dan Baker
Hans Vancol
Skladatel (é) Vincent Diamante
Série Castlevania
Platformy Platforma Java, Micro Edition , Windows Mobile
Uvolnní
  • NA : 18. záí 2007
ánr Akní adventura
Reimy Hra pro jednoho hráe

Castlevania: Order of Shadows je mobilní hra vyvinutá pro platformu Java, Micro Edition a vydaná spoleností Konami v záí 2007.

Hratelnost

Order of Shadows je ploinovka s RPG charakteristikami, s hratelností podobnou he Castlevania: Symphony of the Night a dalích her ze série. Hráskou postavou je Desmond Belmont, nejnovjí z ady len rodiny Belmont, který hrál ve he Castlevania. Stejn jako ostatní lenové rodiny ovládá bi jako svou hlavní zbra, která je doplnna dalími dílími zbranmi, jako jsou vrhací sekery a lahviky svcené vody, které fungují jako ohnivé bomby.

Tato hra má schopnost vymnit stávající soundtrack za skladby z pvodní Castlevanie .

Spiknutí

Desmond Belmont a jeho dv sestry, Zoe a Dolores, hledají na Draculov zámku kult nazvaný ád, který se snaí vzkísit Drakulu . Tato hra se odehrává na konci 17. století a je vedlejím píbhem oficiálního kánonu, a proto není souástí oficiální asové osy Koji Igarashiho . Hrá pevezme kontrolu jako Desmond Belmont, ddic bie upírských zabiják.

Rozvoj

Dj se pvodn týkal postavy jménem Gryff LaRue a jeho rodiny mág a arodjnic, ale byl upraven, protoe klan Belmont byl vdy zobrazován jako rodina váleník. Po pepsání byl píbh zmnn tak, aby se více podobal tradiním píbhm Castlevania, a zpsobil, e Desmond Belmont místo sekery nebo mee ovládal bi. Tato hra byla postavena od základu pro hraní na mobilních telefonech .

Recepce

IGN hodnotilo hru 6,7, oznailo ji za slunou a ve srovnání s ostatními polokami Castlevania má malou hodnotu opakování. 1up.com mu dal D- a oznail jej za velké zklamání. asopis Wired ohodnotil hru 3 z 10, chválil hudbu hry, ale oznail ji za píli krátkou a snadno dokonitelnou.

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Pavel Burian

Tento záznam na Castlevania: Order of Shadows mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Leopold David

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Castlevania: Order of Shadows.