CastlemeadVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castlemead, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castlemead, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castlemead, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castlemead, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castlemead, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castlemead. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castlemead
Bristol Castlemead.jpg
Obecná informace
Postavení Kompletní
Typ kanceláe
Umístní Bristol , Anglie
Souadnice 51 ° 27'26 "N 2 ° 35'07" W / 51,4571 ° N 2,5852 ° W / 51,4571; -2,5852 Souadnice : 51,4571 ° N 2,5852 ° W51 ° 27'26 "N 2 ° 35'07" W / / 51,4571; -2,5852
Stavba zahájena 1973
Otevírací 1981
Výka
Stecha 80 m (260 stop)
Technické údaje
Poet podlaí 18
Design a konstrukce
Architekt AJ Hines

Castlemead je druhou výkovou budovou v anglickém Bristolu poté, co byla Castle Park View dokonena v roce 2020. Navrhl ji AJ Hines a byla zahájena v roce 1973, práce byly zastaveny recesí na trhu s nemovitostmi a byla dokonena v roce 1981. má výku stechy 80 metr nebo 262 stop a skládá se z 18 pater, z nich 17 jsou kanceláe. Castlemead je ve vlastnictví spolenosti Regional Properties Ltd a je spravována spoleností Knight Frank LLP .

V ervnu 2021 byla dokonena zásadní rekonstrukce za 2,1 milionu liber. To zahrnovalo upgrade vech 18 pater na úrove Grade A a transformaci suterénu, aby se usnadnilo vytvoení 374 nových prostor pro kola, spolu s pjovnou kol, 18 novými sprchami, úlonými skíkami, velkou vyhrazenou suárnou, novým zabezpeeným pístupem výtahem a 12 nabíjecí místa pro elektromobily.

Budova se nachází kousek od zámeckého parku a eky Avon , a Cabot Circus a Broadmead nákupních zón.

Mezi spolenosti obsaené v budov patí: Beaufort Securities Stockbrokers, IBEX Global UK, Marsh Commercial, Equiniti , Bristol IT Company a MWB Business Exchange. Budovu vyuívají také organizace vetn Lloyds TSB a City of Bristol College pro konání zkouek.

Viz také

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Sona Macková

Tento záznam o Castlemead je velmi zajímavý.

Vanessa Vávra

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Castlemead.

Sarah Urbanová

Informace o proměnné Castlemead jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Alois Jeřábková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Castlemead.

Adriana Pavelková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Castlemead napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.