Castleford AcademyVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castleford Academy, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castleford Academy, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castleford Academy, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castleford Academy, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castleford Academy, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castleford Academy. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castlefordská akademie
Stední kola Castleford - Healdfield Road (zempisné 2021740) .jpg
kola v roce 2010
Adresa
Ferrybridge Road

, ,
WF10 4JQ

Anglie
Souadnice 53 ° 43'30 N 1 ° 20'29 W / 53,7250 ° N 1,3414 ° W / 53,7250; -1,3414 Souadnice : 53,7250 ° N 1,3414 ° W53 ° 43'30 N 1 ° 20'29 W / / 53,7250; -1,3414
Informace
Typ Akademie
Zaloeno 1906/1973
Obecní úad Msto Wakefield
Oddlení pro vzdlávání URN 136633 tabulky
Ofsted Zprávy
editel koly Pan George Panayiotou
Stáí 11 a 18
Zápis 1412
Barvy) erná, lutá, edá
webová stránka www.castlefordacademy.com

Castleford Academy (díve Castleford High School Technology and Sports College , více obyejn známá jako Castleford High School nebo Cas High , je stední kola v Castlefordu ve West Yorkshire v Anglii pro dti ve vku 1116 let.

Djiny

To se otevelo v roce 1906 jako Castleford stední kola , gymnázium pro ob pohlaví. Jeho cílem bylo nauit dívky s muským personálem a chlapce s enským personálem, co v té dob nebylo bné. V roce 1970 se pipojila ke stední moderní kole a stala se z ní ucelená kola . Souasn byla zruena kolní uniforma. Od roku 1989 bylo navázáno partnerství s místní chemickou spoleností Hickson & Welch a byla znovu zavedena kolní uniforma a ze koly se stala Technology College . Od roku 1995 bylo postaveno nové inoherní divadlo.

V záí 2007 se oficiáln stala známou jako Castleford High School Technology and Sports College kvli úspchu rugbyových, fotbalových a nohejbalových tým, které jim zajistily klasifikaci Sports College .

Týmy ragbyové ligy pro chlapce a dívky koly byly dominantní silou v souti Champion Schools ; v roce 2009 kola ji tetí rok po sob postavila 6 tým do národního finále.

Dne 1. dubna 2011 se kola stala Castleford Academy , registrovanou charitou podle zákona o akademiích z roku 2010 , co je krok, který kole umouje stanovit vlastní uební plán.

Vstupné

Je to pro vky od 11 do 16 let. Je to kousek od A656 na Ferrybridge Road a jen na východ od centra msta vedle Queen's Park.

Má také estou formu pro dti ve vku 16 a 18 let.

Studijní výsledky

kola má na maturit pro West Yorkshire pimené výsledky, co je výrazn nad anglickým prmrem. Na míst je está vysoká kola, poblí se nachází také NEW College a Castleford Academy nyní nabízí úrove Sports A. Na esté vysoké kole nabízejí 3 BTEC rozíené diplomy (na úrovni 3) v:

Výkon a excelence (sport), zdravotnictví a sociální pée a veejné sluby (uniformované).

háství

kola utrpla jeden háský incident a 4. ledna 2007 poár zahájili ti teenagei. Uhasilo to deset hasiských vozidel. To úpln vykuchalo sportovní halu.

Absolventi

Castlefordské gymnázium

Reference

externí odkazy

Novinky

Videoklipy

Opiniones de nuestros usuarios

Emil Toman

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castleford Academy mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castleford Academy, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castleford Academy zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Josefa Martinek

Děkuji za tento příspěvek na Castleford Academy, přesně to jsem potřeboval.

Zdenek Král

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Castleford Academy.