Castle Tump, DymockVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Tump, Dymock, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Tump, Dymock, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Tump, Dymock, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Tump, Dymock, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Tump, Dymock, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Tump, Dymock. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Tump byl hrad ve vesnici Dymock v Gloucestershire v Anglii .

Hrad byl postaven bu v 11., nebo pravdpodobnji na poátku 12. století jako motte a bailey design. Motte je dnes 14 m vysoký, se stopami pedhradí na jihovýchod.

Bhem anarchie dostal hrad William de Braose , ze mocného Milese de Gloucester . Po konfliktu se pedpokládá, e hrad byl pravdpodobn znien Jindichem II. Jako souást irího programu dehonestace hradu v Gloucestershire bhem padesátých let.

Viz také

Reference

Bibliografie

  • Amt, Emilie. (1993) Pistoupení Jindicha II v Anglii: královská vláda obnovena, 1149-1159. Woodbridge, Velká Británie: Boydell Press. ISBN  978-0-85115-348-3 .
  • Fry, Plantagenet Somerset. (2005) Hrady a zámky: Anglie, Skotsko, Wales, Irsko: definitivní prvodce nejpsobivjími budovami a zajímavými místy. Cincinnati: David a Charles. ISBN  978-0-7153-2212-3 .
  • Renn, Derek Frank. (1968) Normanské hrady v Británii. London: Baker.

Souadnice : 51 ° 57'42 "N 2 ° 25'16" W / 51,96167 ° S 2,42111 ° Z / 51,96167; -2,42111

Opiniones de nuestros usuarios

Tereza Blahová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Castle Tump, Dymock napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Anna Turková

Děkuji. Pomohl mi článek o Castle Tump, Dymock.

Cyril Müllerová

Článek o Castle Tump, Dymock je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.