Castle SowerbyVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Sowerby, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Sowerby, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Sowerby, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Sowerby, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Sowerby, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Sowerby. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Sowerby
Pohled smrem k High Moor Dyke - geograph.org.uk - 770609.jpg
High Moor Dyke
Castle Sowerby se nachází ve mst Cumbria
Castle Sowerby
Castle Sowerby
Umístní v Cumbria
Poet obyvatel 344  (2011)
Reference míky OS NY3939
Civilní farnost
  • Castle Sowerby
Okres
Kraj hrabství
Kraj
Zem Anglie
Suverénní stát Spojené království
Potovní msto CARLISLE
PS okres CA4
Vytáení kódu 016974
Policie Cumbria
ohe Cumbria
záchranná sluba Severozápad
Britský parlament

Castle Sowerby je civilní farnost v okrese Eden v Cumbrii v Anglii . V roce 2001 to mlo populaci 337, se zvýil na 344 u 2011 sítání lidu, a zahrnuje osady How Hill, Millhouse, Newlands, Sour Nook, Southernby a Sowerby Row.

Nachází se 3 míle (4,8 km) severn od Sowerby Row se nachází Thistlewood Farmhouse, skládající se z ve z pele postavené pravdpodobn na poátku 15. století se zmnami ze 16. století a pístavby postavené na konci 17. století.

12. století a pozdji kostel sv Kentigern je je Grade II * uvedené .

Castle Sowerby byl jedním z panství, která byla souástí Honor of Penrith, který byl v rzných dobách vlastnn Nevilskými hrabaty z Westmorlandu , Anglickou korunou , hrabaty a vévody z Portlandu a vévody z Devonshire .

Bylo to místo narození reverenda Williama Sowerbyho , významného anglikánského duchovního, který slouil v Austrálii.

Viz také

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Emilia Prokopová

Děkuji. Pomohl mi článek o Castle Sowerby.

Tereza Fišerová

Článek o Castle Sowerby je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Nikolas Sedlák

Pěkný článek z Castle Sowerby.