Castle RoadsVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Roads, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Roads, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Roads, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Roads, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Roads, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Roads. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Silnice je primární kanál, kterým plavidlo vpluje Castle Harbour , Bermuda , od Atlantského oceánu . Akoli byl málo vyuíván, dnes, s výjimkou výletních lodí, byl Castle Harbor kdysi dleitým kotvitm a pístupovou cestou, kterou lod pouívaly k dosaení stále dleitého pístavu svatého Jií . Vyplnní vodních cest mezi ostrovem St. David's Island a Long Bird Island ve tyicátých letech minulého století, stejn jako Causeway spojující takto vytvoenou souvislou pevninu (co hráz pedchází), znamená, e mezi obma pístavy dnes mohou proplouvat jen malé luny. Kdysi bylo bné pouívat termín silnice jako odkaz na vodní cestu. Mezi dalí píklady patí Hampton Roads ve Virginii a Lahaina Roads na Havaji .

Pes jiní ústí Castle Harbour je ada ostrov a skal a Castle Roads je nejvtím kanálem skrz n a jediným vhodným kanálem pro vtí plavidla. Historicky Castle Roads bránily tyi pevnosti ze 17. století, King's Castle, Devonshire Redoubt, Charles Fort a Southampton Fort. Jednalo se o vtinu pevností rozmístných po ostrovech Castle Harbor (i kdy ne vechny na Castle Island, Bermudách , souhrnn známé jako Fortifikace Castle Islands . Spolu s mstem St. George's Town , v sousedním St. George's Harbour a dalích blízkých 17th- století opevnní, opevnní Zámeckých ostrov jsou na seznamu svtového ddictví UNESCO .

Reference

  1. ^ Cooper's Island and Castle Islands Nature Reserve (Important Birds Areas of Bermuda (to UK))
  2. ^ C/Harbor 1 Archivováno 2008-03-11 na Wayback Machine
  3. ^ Pevnosti britské armády na Bermudách z roku 1609 . Archivovány od originálu na 2008-02-15 . Citováno 2008-02-10 .
  4. ^ Historické msto St George a související opevnní, Bermudy - Centrum svtového ddictví UNESCO

externí odkazy

Souadnice : 32,3403 ° N 64,6693 ° ° W 32 ° 20'25 "N 64 ° 40'09" W / / 32,3403; -64,6693


Opiniones de nuestros usuarios

Karin Vacek

V tomto příspěvku o Castle Roads jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Dominik Pechová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Castle Roads.