Castle (píse Halsey)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle (píse Halsey), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle (píse Halsey), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle (píse Halsey), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle (píse Halsey), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle (píse Halsey), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle (píse Halsey). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

"Hrad"
Halsey - Castle.png
Single od Halsey
z alba Badlands and The Huntsman: Winter's War
Uvolnno 9. dubna 2016 ( 04.04.2016 )
ánr
Délka
  • 4 : 38 (pvodní verze)
  • 4 : 20 ( The Huntsman: Winter War verze)
Oznaení
Skladatel (y)
Výrobce Lido
Halsey singles chronologie
Barvy
(2016)
" Castle "
(2016)
Ruce
(2016)
Hudební video
Castle na YouTube

Castle je píse americké zpvaky a skladatelky Halsey . Pvodn nahráno pro své debutové studiové album Badlands (2015), bylo znovu nahráno pro soundtrack k filmu The Huntsman: Winter's War z roku 2016 . To bylo proputno 9. dubna 2016 prostednictvím Capitol Records jako propaganí singl ze záznamu. Castle napsali Halsey a producent skladby Lido . Píse byla pouita v reklamách a v ukázce k propagaci filmu. Píse má vokály pozadí sboru zpívajícího Agnus Dei . Zpívá o nástupu na trn a království je pod zámkem, co je odkaz na její album Badlands .

Hudební video

8. dubna 2016, den ped vydáním singlu v digitálním formátu, bylo k písni na oficiálním kanálu Halsey Vevo na YouTube vydáno video Behind the the Scenes . O pt dní pozdji, 13. dubna 2016, bylo na úet Halsey's Vevo vydáno oficiální hudební video.

V médiích

Verze alba Castle byla uvedena v televizních poadech The Royals , iZombie a The Originals . The Huntsman: Winter's War verze "Castle" byla uvedena v televizním poadu Dance Moms .

Seznam skladeb

Digitální stahování
  1. Castle ( The Huntsman: Winter's War version) - 4:20

Výkonnost grafu

Graf (2016) piková
pozice
Austrálie ( ARIA Charts ) 76
Francie ( SNEP ) 143
Scotland ( Official Charts Company ) 80
Soubory ke staení ve Velké Británii ( Official Charts Company ) 85
US Bubbling Under Hot 100 ( Billboard ) 1

Certifikace

Kraj Osvdení Certifikované jednotky / prodej
Austrálie ( ARIA ) Zlato 35 000dvojitá dýka
Spojené státy ( RIAA ) Platina 1 000 000dvojitá dýka

dvojitá dýka Údaje o prodeji a streamování zaloené pouze na certifikaci.

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Radim Brož

Toto je dobrý článek o Castle (píse Halsey). Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Anna Svoboda

Záznam o Castle (píse Halsey) pro mě byl velmi užitečný.

Mario Vlk

Informace o proměnné Castle (píse Halsey) jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.