Castle Peak RoadVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Peak Road, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Peak Road, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Peak Road, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Peak Road, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Peak Road, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Peak Road. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Peak Road
Informace o trase
Spravuje dálniní oddlení
Délka 51,5 km (32,0 mil)
Existoval 1920 souasnost
Hlavní kiovatky
Jiní konec Silnice Tai Po v Sham Shui Po
  Cheung Sha Wan Road v Cheung Sha Wan Route 7 a cesta 8 na Lai Chi Kok Kwai Chung silnice na Kwai Hing Texaco silnice v Tai Wo Hau Route 9 a5 Tsuen Wan Route 9 v Lam Tei trase 9 na Tai Lam trase 9 v Yuen Long Kam Tin Road na Au Tau Route 9 / San Sham Road na Chau Tau Route 9 na Pak Shek Au
HK Route7.svg HK Route8.svg


HK Route9.svg
HK Route9.svg
HK Route9.svg
HK Route9.svg

HK Route9.svg
HK Route9.svg
Severní konec Silnice Fan Kam v Sheung Shui
Dálniní systém
Castle Peak Road ( ást Kowloon )
íntina
Castle Peak Road ( ást New Territories )
íntina

Castle Peak Road je nejdelí silnicí v Hongkongu. Dokoneno v roce 1920 a bí v pibliném tvaru oblouku plkruhu. To bí na západ od Tai Po Road v Sham Shui Po , New Kowloon , do Tuen Mun , pak na sever do Yuen Long pak na východ do Sheung Shui , na samém severu Nových území . Je rozdlena do 22 sekcí. Slouí k jihu, západu a severu Nová území , je jednou z nejvzdálenjích silnic na poátku Hongkongu.

název

Cesta byla pojmenována po Castle Peak , vrcholu na západ Nových teritorií. Oblast na východ od vrcholu byla proto pojmenována Castle Peak. Pozdji na úsvitu rozvoje nového msta byla oblast pejmenována na svj starý název Tuen Mun.

Cesta byla pvodn v íntin známá jako Tsing Shan To ( ) po celé své délce. ínský název úseku silnice na Nových územích byl pozdji zmnn na Tsing Shan Kung Lo ( ) Lit. Veejná silnice Castle Peak nebo Castle Peak Highway. V kadodenní konverzaci vak termín Tsing Shan To peije na úsecích Tsuen Wan a Yuen Long.

Djiny

Silnice byla postavena brzy poté, co si Britové pronajali Nová území v roce 1898. Ve svém projevu v zákonodárné rad v roce 1909 guvernér Frederick Lugard uvedl jako dvod pro stavbu silnice usnadnní obchodu a policejní kontrolu. Stavlo se a postupn se po ástech roziovalo.

Trasa

Nový Kowloon

Cesta zaíná na východ na ulici Tai Po Road v Sham Shui Po a prochází Cheung Sha Wan a Lai Chi Kok v New Kowloonu. Na obou stranách silnice jsou staré obytné bloky, z nich nkteré pocházejí z doby ped druhou svtovou válkou . Smrem k Lai Chi Kok je místo toho obklopen prmyslovými budovami. Silnice je jednosmrná na východ mezi Kom Tsun Street a jejím koncem na Tai Po Road.

Nová území

Poté, co opustil New Kowloon, jde do kopce kolem Kau Wa Keng a Tai Ching Cheung po typroudové rychlostní silnici na Kwai Chung a z kopce do Tsuen Wan. Úsek v Tsuen Wan se také bn nazývá hlavní silnice ( ), zejména u starích generací.

Dále jde podél jiního behu Západních nových území, pes Yau Kom Tau , Ting Kau , Sham Tseng , Tsing Lung Tau , Tai Lam , Siu Lam a So Kwun Wat a poté dosáhne Tuen Mun New Town , který byl také známý jako Castle Peak (podle kterého byla silnice pojmenována). Znanou ást tohoto úseku obcházela Tuen Mun Road v letech 1977 a 1983.

Pokrauje na severovýchod jako esticípá silnice, rovnobná s Light Rail pes Lam Tei , Hung Shui Kiu , Ping Shan a prochází dalím novým mstem, Yuen Long New Town . Úsek v Yuen Long je opt také bn nazýván hlavní silnice ( ). Tento úsek v roce 1992 obela dálnice Yuen .

Pak se stáí na sever v Au Tau , západn od Kam Tin . Tato ást je soubná se San Tin Highway , postavenou v letech 1991 a 1993. Poté prochází Mai Po , San Tin , Lok Ma Chau (poblí ínských hranic), Pak Shek Au a Kwu Tung a poté koní na Fan Kam Road v Sheung Shui .

Viz také

Reference

externí odkazy

Mapa trasy :

KML pochází z Wikidata

Opiniones de nuestros usuarios

Radim Vanková

Toto je dobrý článek o Castle Peak Road. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Nikol Krausová

Skvělý objev tohoto článku o Castle Peak Road a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Mario švec

Konečně článek o Castle Peak Road, který se snadno čte.