Castle Peak BayVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Peak Bay, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Peak Bay, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Peak Bay, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Peak Bay, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Peak Bay, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Peak Bay. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Peak Bay ( ían : ) je záliv u Tuen Mun . eka Tuen Mun ústí do zátoky. V minulosti v zálivu pechovávalo mnoho rybá Tanka .

V roce 1513 dorazil przkumník Jorge Álvares do delty Perlové eky a zaloil portugalskou osadu Tamão . Jeden zdroj konkrétn uvádí, e se nacházel v zálivu Tunmen ... nyní nazývaném Castle Peak.

V blízkosti zátoky je nkolik míst k grilování a rekreaních zaízení, vetn pláe Castle Peak a dalích pláí. Castle Peak Bay je obsluhován MTR autobusovými linkami K51, K58, Kowloon Motor Bus 52X a 53.

Reference

Souadnice : 22 ° 22'N 113 ° 58'E / 22,367 ° N 113,967 ° E / 22,367; 113,967


Opiniones de nuestros usuarios

Alena Navrátil

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Castle Peak Bay napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Sara Holubová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Castle Peak Bay se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Nikolas Marek

Potřeboval jsem najít něco jiného o Castle Peak Bay, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Castle Peak Bay se mi líbil.

Ellen Richter

Tento příspěvek na Castle Peak Bay mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.