Castle OtwayVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Otway, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Otway, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Otway, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Otway, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Otway, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Otway. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Otway je bývalý 18. století, venkovský dm, který stál na kopci na okraji Templederry nedaleko Nenagh v hrabství Tipperary , Irsko .

Dm byl postaven z kamene proti zícenin hradu Cloghane ve dvou podlaích se 7-pozicovým prelím, z nich stední ti byly opevnny. V 19. století byl k zadní ásti pistavn vový dm podle zíceniny hradní tvrze. Dm byl vypálen v roce 1922 bhem obanské války , pravdpodobn republikány proti Smlouv . Nyní stojí jako oputná zícenina se zahradami a pozemkem vyuívaným k zemdlství.

Djiny

Hrad a okolní pozemky byly udleny Johnu Otwayovi v roce 1685. Mezi jeho potomky patil admirál Sir Robert Otway , 1. Bt. , Generál Sir Loftus William Otway a autor Caesar Otway .

Henry Otway (1768-1815) piel vlastnit hrad. Oenil se se Sarah Cave ze Stanford Hall, Leicestershire, která se sama stala baronkou Braye . Po Henryho smrti pijaly baronka i jejich syn Robert píjmení Otway-Cave a majetek peel na Roberta. Zemel mladý v roce 1844 bez dtí a dm zddil bratranec, viceadmirál Robert Jocelyn Otway. Na jeho smrti v roce 1884 to pelo na jeho Galway-rozený zet William Clifford Bermingham Ruthven, který pijal píjmení Otway-Ruthven. Na hrad se kdysi nacházela Otway Harp, ozdobený nástroj z konce 16. století, který je nyní majetkem Trinity College v Dublinu .

Reference


Souadnice : 52,77266 ° severní íky 8,08151 ° západní délky 52 ° 46'45 "N 8 ° 04'53" W / / 52,77266; -8,08151

Opiniones de nuestros usuarios

Rudolf Urban

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Castle Otway.

Radoslav Kovář

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Castle Otway se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Izabela Bartoš

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Castle Otway, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.