Castle of OblivionVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle of Oblivion, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle of Oblivion, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle of Oblivion, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle of Oblivion, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle of Oblivion, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle of Oblivion. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle of Oblivion ( Middle Peran : anbord ), známý také jako vzení zapomnní , byl hrad a politické vzení na sásánovského íe se nachází v Khuzestan v jihozápadním Íránu .

Pozoruhodní vzni hradu zapomnní

  • Arshak II , Arsacid princ, který vládl Arménii jako ímský klient od 350 do 367. zajat a uvznn bhem Shapur II invaze je Arménie.
  • Kavad I. , sásánovský král, byl krátce uvznn poté, co byl roku 496 sesazen lechtou a duchovenstvem.

Reference

Zdroje

  • Daryaee, Touraj (2009). SHAPUR II. Encyclopaedia Iranica .
  • Daryaee, Touraj (2014). Sasanian Persia: The Rise and Fall of an Empire . IBTauris. s. 1240. ISBN 978-0857716668.

Opiniones de nuestros usuarios

Sofie Sedlák

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castle of Oblivion mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castle of Oblivion, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castle of Oblivion zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Juraj Sedlák

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Castle of Oblivion, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Adela štěpánová

Tento záznam na Castle of Oblivion mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.