Castle of MagicVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle of Magic, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle of Magic, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle of Magic, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle of Magic, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle of Magic, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle of Magic. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle of Magic
Castle of Magic.jpg
Vývojái Gameloft
Vydavatelé Gameloft
Platformy Java , iOS , Nintendo DSi
Uvolnní 20082009
ánr Arkádová hra , ploinovka

Castle of Magic je ploinovka vyvinutá a publikovaná spoleností Gameloft . Bylo vydáno v roce 2008. Objevilo se na platformách vetn Java , iOS , Nintendo DSi .

Djiny

Castle of Magic zaala jako mobilní hra , vytvoená v záí 2008. V roce 2009 byla sputna verze realmec2 . Vechna prostedí byla reprodukována pomocí 3D grafiky a ovládání bylo zaloeno na dotykových ovládacích prvcích na obrazovce. V listopadu 2009 spolenost zahájila adaptaci hry pro systém Nintendo DSi , který je speciáln vyvinut pro platformovou hru.

Spiknutí

Akce se odehrává na plái. Hrdinové této hry - chlapec a dívka, znudní zlomenou videohrou , se rozhodnou najít si nové povolání. A nali truhlu. Neekali vak, e se oteve samotná truhla: bylo to kouzelné. Poté se nai hrdinové ocitnou v kouzelném svt. Zlý arodj unese svou pítelkyni a chlapec se stane kouzelníkem. arodj mu nabízí projít vemi svty a nakonec ho porazit. Kdy zmizel s dívkou, chlapec el za ním. Nakonec porazil zlého arodje Nefatex, ale hra kádlila novou, vtí hrozbu pro následné dobrodruství.

Recenze

Recenze Castle of Magic - IGN:

http://www.ign.com/articles/2009/11/26/castle-of-magic-review

E3: Pohled na Gameloft's Castle of Magic Side Scrolling Platformer | Touch Arcade:

http://toucharcade.com/2009/06/02/a-look-at-gamelofts-castle-of-magic-side-scrolling-platformer/

Castle of Magic Recenze | Pehrávání snímk:

http://www.slidetoplay.com/review/castle-of-magic-review/

Reference

  1. ^ "Castle of Magic (realmec2)" . www.pocketgamer.com . Citováno 2020-11-09 .
  2. ^ Castle of Magic Comes to DSiWare-IGN , vyvoláno 2020-11-09
  3. ^ "Castle of Magic (2008)" . MobyGames . Citováno 2020-11-09 .

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Katerina Kašpar

Skvělý příspěvek o Castle of Magic.

Tom Brabcová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Castle of Magic se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Tereza Brož

Stránka se mi líbí a článek o Castle of Magic je ten, který jsem hledal.

Laura Kadlec

Tento záznam na Castle of Magic mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Vojtech Kraus

Toto je dobrý článek o Castle of Magic. Poskytuje potřebné informace bez excesů.