Castle AshbyVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Ashby, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Ashby, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Ashby, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Ashby, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Ashby, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Ashby. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Ashby
CastleAshby.jpg
Jiní kóta domu Castle Ashby
Castle Ashby se nachází ve mst Northamptonshire
Castle Ashby
Castle Ashby
Umístní v Northamptonshire
Poet obyvatel 111  (2011 sítání lidu)
Reference míky OS SP8659
  Londýn 65 mil (105 km)
Civilní farnost
  • Castle Ashby
Okres
Kraj hrabství
Kraj
Zem Anglie
Suverénní stát Spojené království
Potovní msto Northampton
PS okres NN7
Vytáení kódu 01604
Policie Northamptonshire
ohe Northamptonshire
záchranná sluba East Midlands
Britský parlament

Castle Ashby je název civilní farnosti , panské vesnice a anglického venkovského domu na venkov v Northamptonshire . Historicky byla vesnice zízena tak, aby slouila potebám Castle Ashby House , sídla markýze z Northamptonu . Obec má jeden malý hostinec-hotel, The Falcon. V dob sítání lidu 2011 , populace farnosti (vetn Chadstone) bylo 111 lidí. Obec obsahuje mnoho dom pestavných od 60. let 19. století. Patí sem práce architekta EF Lawa z Northamptonu, jeho dílo lze také vidt poblí v Horton Church. Zámek je výsledkem licence získané v roce 1306 pro Waltera Langtona , biskupa z Coventry , k ohradení jeho sídla ve vesnici Ashby.

Název vesnice znamená jasanová farma/osada. Byl zde hrad , pozdji nahrazený albtinským sídlem .

Viz také

Poznámky

Dalí tení

  • Pevsner, Nikolaus ; Cherry, Bridget (1973) [1961]. Northamptonshire . Budovy Anglie . Harmondsworth: Penguin Books . s. 136145. ISBN 0-14-071022-1.
  • Turner, Roger (1999). Schopnost Brown a anglická krajina osmnáctého století (2. vyd.). Chichester: Phillimore . s. 112114.

externí odkazy

Média související s Castle Ashby na Wikimedia Commons

Opiniones de nuestros usuarios

Mario Straková

Myslel jsem, že už o Castle Ashby vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Barbara Moravcová

Pěkný článek z Castle Ashby.

Tamara Hájek

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Castle Ashby, ale moc se mi líbil.