Casting CrownsVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casting Crowns, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casting Crowns, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casting Crowns, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casting Crowns, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casting Crowns, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casting Crowns. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Lití korun
Casting Crowns 2013 Official Press foto z alba The Acoustic Sessions, sv. 1
Casting Crowns 2013 Official Press foto z alba The Acoustic Sessions , sv. 1
Základní informace
Pvod Daytona Beach, Florida , USA
ánry Souasný kesan , kesanský rock
Aktivní roky 1999 - dosud
títky Beach Street , Reunion , Sony BMG
webová stránka castingcrowns .com
lenové
 • Mark Hall
 • Juan DeVevo
 • Josh Mix
 • Melodee DeVevo
 • Megan Garrettová
 • Chris Huffman
 • Brian Scoggin
Minulí lenové
 • Andy Williams
 • Hector Cervantes

Casting Crowns je souasná kesanská a kesanská rocková kapela, kterou v roce 1999 zaloil pastor mládee Mark Hall , který slouí jako vedoucí zpvák kapely jako souást skupiny mládee v First Baptist Church v Downtown Daytona Beach na Florid . Pozdji se pesthovali do Stockbridge v Georgii a pidali se dalí lenové. Nkteí lenové kapely v souasné dob pracují jako ministi pro Eagle's Landing First Baptist Church v McDonough v Georgii . Kapela získala cenu Grammy a Dove .

Djiny

Raná léta a poátení úspch

Kesanská rocková skupina Casting Crowns zaala jako studentská bohosluba v Daytona Beach na Florid v roce 1999. V ele se zpvákem, skladatelem a pastorem mládee Markem Hallem byli pvodn kytaristé Juan DeVevo a Hector Cervantes, houslista Melodee DeVevo a bubeník Rob Cervantes (aka Chavez). Skupina se v roce 2001 pesthovala do Stockbridge v Georgii , pidala Chris Huffman na basu, Megan Garrett na klávesy a akordeon a bubeníka Andyho Williamse. Tato rozíená verze hry Casting Crowns vydala dv nezávislá alba na disku CD, z nich ob byla v oblasti Atlanty dobe pijata. Ob nezávislá alba byla úsilím ze strany Marka Halla a zbytku skupiny jako osvtových projekt pro mláde v této oblasti. Skupina v roce 2004 zvítzila v regionální souti skladatel GMA na Palm Beach Atlantic University ve West Palm Beach na Florid v kategoriích Nejlepí píse i Nejlepí umlec. Pestoe skupina nehledala nahrávací spolenost, jedna z alba skupiny si nala cestu do rukou Marka Millera, vedoucího zpváka country skupiny Sawyer Brown , který byl zasaen stylem pop/rocku Casting Crowns a Hallovým vokálním podáním svých tvrdých, ale zboných písní. Miller podepsal Casting Crowns do své rodící se Beach Street Records , divize Reunion Records s distribucí spoleností Provident Label Group, ím se Casting Crowns stal prvním umlcem podepsaným na Beach Street Records.

Mark Miller vzal skupinu do studia spolu s koproducentem Stevenem Curtisem Chapmanem , sám oblíbeným umlcem na hudební scén CCM. Výsledné stejnojmenné album Casting Crowns vylo v roce 2003 na otisku Beach Street. Díky albu se rychle stali jedním z nejrychleji prodávaných debutových umlc v historii kesanské hudby. Tetí singl alba Voice of Truth strávil rekordních trnáct po sob jdoucích týdn na 1. míst poínaje rokem 2003. Voice of Truth je také pouit v upoutávce a na konci filmu Facing the Giants . V roce 2005 bylo album certifikováno na platinu a v roce 2011 získala skupina první zlatou certifikaci za singl k písni Who Am I z jejich debutové desky.

Lifesong následoval v roce 2005, debutoval u . 9 na ebíku Billboard 200 . Album mlo ti singly: Lifesong, Praise You in this Storm a They Anybody Hear Her. Lifesong strávil devt týdn na prvním míst, piem Praise You in This Storm zstalo na . 1 po dobu sedmi týdn. Krom úspchu v ebících, Lifesong získal Casting Crowns jejich první cenu Grammy za jejich práci na albu v roce 2006.

V roce 2006 skupina vydala Lifesong Live , který zahrnoval ivá vystoupení písní z jejich studiového alba Lifesong .

Tetí studiové album The Altar and the Door debutovalo na 2. míst ebíku Billboard 200 a na 1. míst v ebíku Hot Christian Alba po jeho vydání v srpnu 2007. Deset týdn po datu vydání alba bylo certifikovaným zlatem od RIAA . 27. záí 2007 se kapela vydala na turné Altar and the Door s Leelandem a Johnem Wallerem . Prohlídka byla velmi úspná, vydlal 4,4 milionu $ na prodeji vstupenek. Casting Crowns pekonali svj vlastní rekord v roce 2007, kdy singl East to West od The Altar and the Door dosáhl estnácti po sob jdoucích týdn na . 1. Píse se nakonec tila z nejvyí pozice celkem devatenáct týdn, nyní jejich nejúspnjí dosud singl. Slow Fade bylo také vydáno jako singl, který byl zahrnut ve zvukovém doprovodu k Kirk Cameron filmu ohnivzdorná .

V roce 2008 dosáhli Casting Crowns na osmé místo v hitparád Slyel jsem zvony na tdrý den , skladbu z jejich nov vydaného vánoního alba s názvem Mír na Zemi .

V posledních letech

Casting Crowns byla jednou ze vzácných amerických kapel, které kdy byly pozvány do Severní Koreje. Zúastnili se 2009 Spring Friendship Arts Festival v Pchjongchangu, kde vystupovali s Annie Moses Band . Jednalo se o druhé pozvání Casting Crowns na festival sponzorovaný spoleností Global Resource Services, poprvé v roce 2007. 30. srpna 2009 Casting Crowns vystoupili na Huckabee , politické show Mikea Huckabeeho .

tvrté hlavní studiové album Casting Crowns, Before the Whole World Hears , vylo 17. listopadu 2009, debutovalo u . 4 na vývsní tabuli 200 a jen bhem prvního týdne se prodalo pes 167 000 kopií, ím se vytvoil nový rekord pro nejvyí kesany debut alba v historii. Do ty týdn to bylo certifikované zlato. Titulní skladba a první singl z alba se stal devátým singlem skupiny . 1 v lednu 2010.

V dubnu 2010, Casting Crowns získal Cenu Dove pro umlce roku, jejich vbec první vítzství v této kategorii. Hudební video k titulní skladb A do celého svta slyí bylo zveejnno na stránce kapely YouTube 23. srpna 2010.

Skladba Glorious Day byla vydána jako singl v roce 2011 a v týdnu od 23. dubna 2011 dosáhla . 1 na Billboard Christian Songs .

Courageous , byl vydán jako singl 19. ervence 2011. Videoklip k písni byl vydán 13. ervna 2011 a propaguje film Courageous . Píse byla uvedena v poadu Come to the Well , který vyel 18. íjna 2011. Jesus, Friend of Sinners , druhý singl alba, byl vydán v roce 2012.

V roce 2012 se ke skupin pipojil Josh Mix, který nahradil kytaristu Hectora Cervantese.

The Acoustic Sessions: Volume One , byl proputn 22. ledna 2013.

Na zaátku roku 2013 kapela nahrála vlastní verzi hymnu I Surrender All pro album Jesus, Firm Foundation . Také zpvák Mark Hall nahrál titulní píse s Mike Donehey z Tenth Avenue North , Steven Curtis Chapman a Mandisa . Na konci roku se kapela pipojila k Chapmanovi, Natalie Grantové , Matthew Westovi a dalím umlcm na The Story Tour 2013, kde hráli písn z The Story .

V záí 2013 skupina vydala All You Have Ever Wanted, první singl Thrive, který vyel 28. ledna 2014. a v prvním týdnu se umístil na 6. míst ebíku Billboard ' s Top 200.

Na zaátku roku 2015 vydali Casting Crowns hymny - album Glorious Day - Hymns of Faith , výhradn prostednictvím Cracker Barrel Old Country Stores. Album obsahuje Casting Crowns ' Before the Whole World Hears singly Glorious Day a Blessed Redeemer, a akustické verze If We Are the Body a Praise You in This Storm a také osm hymn, vtinou coververzí.

V listopadu 2015 skupina vydala Live Worship Experience . Album bylo nahráno iv v domácím kostele kapely, Eagle's Landing First Baptist Church, a obsahuje 12 písní, vetn bohosluebných písní Great Are You Lord a Good Good Father, a písní Casting Crowns Just Be Held a "Prospívat."

16. záí 2016 skupina vydala své sedmé studiové album The Very Next Thing , kterému pedcházel singl One Step Away. Následoval druhý singl z alba Oh My Soul.

20. íjna 2017 kapela vydala nové EP, U jsou konen Vánoce , a krátce po vydání se vydala na turné A Glorious Christmas s kapelou KING & COUNTRY .

Dne 11. íjna 2018 skupina oznámila Only Jesus , jeho vydání je naplánováno na 16. listopadu 2018, s video úvodem od Marka Halla a zpístupnila titulní skladbu tm, kteí jsou na jejich seznamu fanouk. 12. íjna 2018 vydali fanoukm také druhou skladbu Nobody s Matthewem Westem . 19. íjna vydali tetí skladbu In the Hands of the Potter tm, kteí jsou na jejich seznamu fanouk. 25. záí vydali luxusní edici.


16. ervna 2021 skupina vydala Scars in Heaven. Balada pekonala celosvtový rekord v streamování prvního dne kesanského písového debutu na Amazon Music.

Andy Williams, bývalý bubeník kapely, zemel 9. ervence 2021 ve vku 49 let na následky zranní pi motocyklové nehod z 27. ervna.

Ministerstvo

V souladu s Velkým povením Hall popisuje jejich hudbu jako ministerstvo uednictví.

Mark Hall je ministrem mládee v Eagle's Landing First Baptist Church v McDonough v Georgii, zatímco ostatní lenové jsou aktivní ve svých písluných sborech. Skupinu dlají na ástený úvazek kolem práce na plný úvazek pi výchov rodin a bohoslub. asto cestují od tvrtka do soboty, aby mohli být v nedli ráno a ve stedu veer doma v kostele.

lenové

Proud

 • Mark Hall - zpv a skladatel (1999 -souasnost)
 • Juan DeVevo - kytara a doprovodný zpv (1999 -souasnost)
 • Chris Huffman - baskytara a doprovodný zpv (2001 -souasnost)
 • Megan Garrett - klavír, klávesy, doprovodný zpv (2001 -souasnost)
 • Melodee DeVevo - housle, doprovodný zpv, violoncello (1999 -souasnost)
 • Josh Mix - sólová kytara a doprovodný zpv (2013 -souasnost)

Bývalý

 • Andy Williams - bicí (2001-2009)
 • Hector Cervantes - sólová kytara a doprovodný zpv (19992013)
 • Brian Scoggin - bicí (20092021)

Knihy

 • ivotopisy Marka Halla
 • Vá vlastní Jeí od Marka Halla
 • Studna od Marka Halla
 • Prospívá Mark Hall
 • The Very Next Thing od Marka Halla
 • Pouze Jeí od Marka Halla

Diskografie

Úspchy

 • Trby z kariéry pesáhly 10 milion rekord.
 • V roce 2005 hlasoval pro tenáe Choice Awards CCM Oblíbená kapela, Oblíbený nový umlec a Oblíbené album.
 • Lifesong hlasovalo v roce 2005 CCMSingles.Net Awards Inspirational Single of the Year online hudebními fanouky.
 • Praise You in this Storm byla pátá nejhranjí píse roku 2006 podle asopisu R&R .
 • East to West hlasovali AC Single of the Year a Inspirational Single of the Year od online hudebních fanouk v roce 2007 CCMSingles.Net Awards.
 • Casting Crowns byl nejhranjím umlcem v Christian Radio v roce 2007, podle ebík Radio & Records Weekly (12/10).
 • Casting Crowns je druhou nejrychlejí kesanskou kapelou v historii, která má svá první dv alba s platinovou certifikací, nejrychlejí jsou Jars of Clay .

Viz také

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Alexandr Marešová

Tento záznam na Casting Crowns mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Vladislava Hanák

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Casting Crowns mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Casting Crowns, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Casting Crowns zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Milada Matoušková

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Casting Crowns, je to velmi dobrá volba.

Aneta Klíma

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Casting Crowns.