Castillo de LocubínVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castillo de Locubín, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castillo de Locubín, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castillo de Locubín, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castillo de Locubín, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castillo de Locubín, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castillo de Locubín. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castillo de Locubín, panlsko
vesnice
Pohled na Castillo de Locubín.
Pohled na Castillo de Locubín.
Úední pee Castillo de Locubín, panlsko
Tsnní
Zem panlsko
Provincie Jaén
Obec Castillo de Locubín
Plocha
  Celkem 104 km 2 (40 tvereních mil)
Nadmoská výka
706 m (2,316 ft)
Populace
 (2018)
  Celkem 4 120
  Hustota 40 / km 2 (100 / sq mi)
asové pásmo UTC + 1 ( SE )
  Léto ( DST ) UTC + 2 ( SEL )

Castillo de Locubín je vesnice leící v jihozápadním rohu provincie Jaén ve panlské Andalusii . Podle sítání lidu z roku 2006 ( INE ) má vesnice 5 000 obyvatel.

Castillo de Locubín je pueblo blanco nebo bílá vesnice , tak pojmenovaná pro bíle omývané vnjí stny dom. Nachází se na úpatí pohoí Sierra Sur. Maurský hrad je v troskách. Kostel ze 16. století je zasvcen sv. Petrovi apotolovi. Hlavními místními emesly v Castillo jsou keramika a keramika. Bhem prvního ervnového týdne se koná teový veletrh na oslavu sklizn tení se soutemi o nejlepí likéry, dezerty a kuchyni zaloenou na teni. Castillo je 11 kilometr severn od Alcalá la Real a 2 km od hlavní silnice N432. Pondlí je trní den.

Reference

Souadnice : 37 ° 31'N 3 ° 56'W / 37,517 ° N 3,933 ° W / 37,517; -3,933


Opiniones de nuestros usuarios

Emil Filipová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Castillo de Locubín.

Magda Bartoš

Děkuji za tento příspěvek na Castillo de Locubín, přesně to jsem potřeboval.

Dominika Jarošová

Záznam o Castillo de Locubín pro mě byl velmi užitečný.

Radoslav Dostalová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Castillo de Locubín napsáno, dává hodně důvěry.

Igor Martinek

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Castillo de Locubín napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.