Castiglione di SiciliaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castiglione di Sicilia, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castiglione di Sicilia, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castiglione di Sicilia, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castiglione di Sicilia, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castiglione di Sicilia, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castiglione di Sicilia. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castiglione di Sicilia
Comune di Castiglione di Sicilia
Piazza Lauria
Piazza Lauria
Umístní Castiglione di Sicilia
Castiglione di Sicilia leí v oblasti Itálie
Castiglione di Sicilia
Castiglione di Sicilia
Umístní Castiglione di Sicilia v Itálii
Castiglione di Sicilia sídlí v Sicílie
Castiglione di Sicilia
Castiglione di Sicilia
Castiglione di Sicilia (Sicílie)
Souadnice: 37 ° 53'N 15 ° 7'E / 37,883 ° N 15,117 ° E / 37,883; 15.117 Souadnice : 37 ° 53'N 15 ° 7'E / 37,883 ° N 15,117 ° E / 37,883; 15.117
Zem Itálie
Kraj Sicílie
Metropolitní msto Catania (CT)
Frazioni Gravà, Mitogio, Passopisciaro, Rovittello, Solicchiata, Verzella, Castrorai
Vláda
  Starosta Antonio Camarda
Plocha
  Celkem 120,5 km 2 (46,5 tvereních mil)
Nadmoská výka
621 m (2,037 ft)
Poet obyvatel
 (30. ervna 2017)
  Celkem 3142
  Hustota 26 / km 2 (68 / sq mi)
Demonym (y) Castiglionesi
asové pásmo UTC + 1 ( SE )
  Léto ( DST ) UTC + 2 ( SEL )
Potovní smrovací íslo
95012
Telefonní pedvolba 0942
Patrona Madonna of the Chain.
Svatý den První kvtnová nedle
webová stránka Oficiální webové stránky

Castiglione di Sicilia ( sicilský : Castigghiuni di Sicilia ) je obec (obec) v metropolitním mst Catania na Sicílii v jiní Itálii .

Castiglione di Sicilia leí asi 160 kilometr východn od Palerma a asi 40 kilometr severn od Catanie . To hranií následující obce: Adrano , Belpasso , Biancavilla , Bronte , Calatabiano , Francavilla di Sicilia , Gaggi , Graniti , Linguaglossa , Maletto , Malvagna , Mojo Alcantara , Motta Camastra , Nicolosi , Piedimonte Etneo , Randazzo , Roccella Valdemone , Sant'Alfio , Taormina , Zafferana Etnea .

Passopisciaro

Passopisciaro je frazione z Castiglione di Sicilia, která se nachází 12 kilometr od Castiglione di Sicilia v nadmoské výce 645 metr na severních svazích hory Etna . V souasné dob má Passopisciaro asi 500 obyvatel, ale v minulých letech to bylo a 1 500 lidí. Do vesnice se dostanete po ímské silnici SS120 z Fiumefreddo di Sicilia nebo eleznicí Circumetnea . Passopisciaro je hlavním prmyslovým odvtvím výroby vína , vinice jsou roztroueny po celém regionu.

Partnerská msta

Castiglione di Sicilia je spojený s:

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Lea šťastná

Tento záznam o Castiglione di Sicilia je velmi zajímavý.

Alan Bureš

Skvělý objev tohoto článku o Castiglione di Sicilia a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Rene Jandová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Castiglione di Sicilia se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.