Castelo (Lisabon)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castelo (Lisabon), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castelo (Lisabon), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castelo (Lisabon), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castelo (Lisabon), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castelo (Lisabon), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castelo (Lisabon). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castelo
Erb Castelo
Erb
Zem Portugalsko
Obec Lisabon
Rozpustil 2012
Plocha
  Celkem 0,05 km 2 (0,02 tvereních mil)
Poet obyvatel
(2001)
  Celkem 587
  Hustota 12 000 / km 2 (30 000 / sq mi)

Castelo ( anglicky : Castle ) je bývalý farní ( freguesia ) v obci z Lisabonu , Portugalsko. Je to jedna z nejstarích lisabonských farností z roku 1147. Pi administrativní reorganizaci Lisabonu dne 8. prosince 2012 se stala souástí farnosti Santa Maria Maior .

Hlavní stránky

Reference

  1. ^ Lei n.º 56/2012 (Reorganização administrativa de Lisboa) . Diário da República , 1.ª Série, n.º 216. Zpístupnno 25. 11. 2012.

Souadnice : 38,42 ° N 9,08 ° W38 ° 25 'severní íky 9 ° 05 ' západní délky / / 38,42; -9,08


Opiniones de nuestros usuarios

Michael šindelářová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Castelo (Lisabon).

Miriam Navrátilová

Pěkný článek z Castelo (Lisabon).

Sarah Soukup

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Castelo (Lisabon).