Castellum IabarVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castellum Iabar, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castellum Iabar, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castellum Iabar, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castellum Iabar, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castellum Iabar, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castellum Iabar. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castellum Iabar byl starovký ímský - berberské civitas v provincii z Mauretania Caesariensis . Msto bylo také sídlo ze katolická církev diecéze .

Pesné umístní starobylého msta není v souasné dob známo. Bylo pedbn spojena s pevností Kalaat poblí Tiaret , Alírsko . Tiaret je také identifikován s ímským mstem Tingartia .

Starobylé biskupství peije dnes jako titulární vidt z ímskokatolické církve . a souasným biskupem je João Miranda Teixeira .

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Erika Kolář

Tento záznam na Castellum Iabar mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Barbora Machová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Castellum Iabar.