Castello Piccolomini (Capestrano)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castello Piccolomini (Capestrano), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castello Piccolomini (Capestrano), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castello Piccolomini (Capestrano), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castello Piccolomini (Capestrano), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castello Piccolomini (Capestrano), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castello Piccolomini (Capestrano). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castello Piccolomini
Capestrano
Capestrano-CastelloPiccolomini 01.JPG
Castello Piccolomini v Capestranu
Castello Piccolomini sídlí v Itálie
Castello Piccolomini
Castello Piccolomini
Souadnice 42 ° 16'05 "N 13 ° 46'10" E / 42,268001 ° N 13,769348 ° E / 42,268001; 13,769348
Typ hrad
Historie stránek
Postavený 1485

Castello Piccolomini ( italský výraz pro hrad Piccolomini ) je hrad v Capestranu v provincii L'Aquila ( Abruzzo ).

Djiny

Zámek byl postaven jako náhrada za stedovkou pevnost, z ní zstává centrální v. Nkolik rodin, jako Acquaviva , Piccolomini a Medici , upravilo budovu na souasnou strukturu dokonenou v roce 1485.

Nyní je hrad vyuíván jako radnice a v roce 1924 byl hluboce restrukturalizován.

Architektura

Hrad je tvoen dvma konstrukcemi ve tvaru písmene L, z nich ten vtí, orientovaný na jihozápad, obsahuje hlavní vchod z centrálního námstí msta. Vnitní nádvoí se studnou uprosted má starou stedovkou v orientovanou na severovýchod.

Reference

externí odkazy

  • Cenni storici (PDF) (v italtin). Comune di Capestrano. Archivovány z pvodního (PDF) 15. srpna 2014 . Citováno 27. prosince 2014 .

Opiniones de nuestros usuarios

Anton Brož

Myslel jsem, že už o Castello Piccolomini (Capestrano) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Zora Zapletal

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Castello Piccolomini (Capestrano).

Nicola Turek

Stránka se mi líbí a článek o Castello Piccolomini (Capestrano) je ten, který jsem hledal.

Milena šulc

Tento článek o Castello Piccolomini (Capestrano) mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.