Castello CavalcantiVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castello Cavalcanti, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castello Cavalcanti, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castello Cavalcanti, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castello Cavalcanti, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castello Cavalcanti, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castello Cavalcanti. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castello Cavalcanti
Castello Cavalcanti 2013.jpg
Reie: Wes Anderson
Napsáno Wes Anderson
V hlavních rolích Jason Schwartzman
Giada Colagrande
Kinematografie Darius Khondji
Upraveno uivatelem Stephen Perkins
Distribuovány Prada
Datum vydání
  • 13. listopadu 2013 ( 2013-11-13 )
Provozní doba
8 minut
Zem Spojené státy
Itálie
Jazyky Anglicky
italsky

Castello Cavalcanti je krátký film napsaný a reírovaný Wesem Andersonem , který byl uveden v roce 2013 a v jeho hlavní roli je Jason Schwartzman jako neúspný idi závodního vozu, který havaruje se svým autem v italské vesnici. 8minutový film byl natoen v Cinecittà v ím v Itálii a financován spoleností Prada . Debutoval na filmovém festivalu v ím a byl proputn online 13. listopadu 2013. Rychle se stal populárním a získal ohlas u kritik.

Spiknutí

V klidné italské vesnici v roce 1955 narazil uprosted veejného námstí italsko-americký jezdec Formule 1 Jed Cavalcanti ( Jason Schwartzman ), který bojuje na posledním míst v závod krajinou. Podrádný svou situací se vzdá svého vozu, viní závady svého vagra (který je také jeho mechanikem) a eká na dalí autobus mimo msto, který má dorazit za 20 minut. Poté, co se podlil o drink s vesniany, zjistil, e je ve své vlasti pedk, Castello Cavalcanti, a e nkolik len jeho spolenosti jsou jeho pedci. Po pátelském telefonátu se svým vagrem se brzy rozhodne peskoit dalí autobus a strávit více asu ve mst.

Naráky na italskou kinematografii

Anderson se v krátkosti zmiuje o nkterých klasických italských filmech, vetn nkolika od Federica Felliniho , jako jsou La Dolce Vita (1960) a Amarcord (1973).

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Marcel Matějka

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castello Cavalcanti mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castello Cavalcanti, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castello Cavalcanti zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Robert Kratochvilová

Toto je dobrý článek o Castello Cavalcanti. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Jaroslava Matějková

Děkuji za tento příspěvek na Castello Cavalcanti, přesně to jsem potřeboval.

Romana Bartošová

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Castello Cavalcanti, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.