Castelli (znaka)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castelli (znaka), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castelli (znaka), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castelli (znaka), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castelli (znaka), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castelli (znaka), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castelli (znaka). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castelli
Prmysl Obleení
Zaloený 1876  ( 1876 )
Zakladatel Gianni Vittore
Hlavní sídlo ,
Klíoví lidé
Armando Castelli
produkty Dresy, bundy, ortky, trika
Rodi Lázn Manifattura Valcismon
webová stránka castelli-cycling.com

Castelli je italská znaka sportovního obleení a doplk se sídlem ve Fonzasu v Benátsku . Castelli je spolenost specializující se na cyklistické a triatlonové obleení. Produkty znaky Castelli se vyznaují logem pedstavujícím bílého tíra v erveném kruhu.

Djiny

Dílna Gianni Vittore

V roce 1876 Gianni Vittore otevel obchod v Milán, kde run vyrábí obleení pro podnikatele, pro milánskou baletní soubor a fotbalové týmy jako Milán a Juventus . Alfredo Binda , nkolikrát vítz Giro d'Italia , byl jedním z jeho zákazník.

V roce 1935 se k Gianniho personálu pipojil Armando Castelli, ve stejném roce se rozhodl koupit spolenost, kde pracoval, a udret si klientelu Gianni Vittore, vetn Gina Bartaliho a Fausta Coppiho .

Název znaky Castelli

Castelli rozíil výrobu dodávkami rzných tým a v následujících letech dokonce Castelli nosily i velké cyklistické hvzdy jako Louison Bobet , Rik Van Looy a Jacques Anquetil .

V roce 1948 se narodil Maurizio, Armandv syn, který byl od útlého vku uchvácen sportovním obleením a vyuil se obchodu od svého otce. Ti dva se dlouho neshodovali; tradicionalistické zpsoby otce se stetávaly s kreativitou syna, take Maurizio v roce 1974 dal ivot své vlastní spolenosti, kterou nazval Castelli a vybral si jako znak tíra .

V roce 1977 ml intuici pedstavit Lycru , revoluní elastický materiál, který v té dob pouívali pouze lyai, a to i pro cyklistické ortky. Maurizio, inspirovaný úspchem ortky Lycra, pokraoval v uplatování svých dovedností v jízd na kole. ampióni jako Eddy Merckx , Bernard Hinault , Francesco Moser , Giuseppe Saronni , Ercole Baldini a Silvio Martinello si pro své závody vybrali obleení Castelli. Maurizio byl prkopníkem sublimaního barvení, které umonilo mít barvy, loga a grafiku na technické tkanin. Dne 9. listopadu 1979 získal Castelli zlatý Discobolus, prestiní ocenní od Corriere dello Sport - Stadio.

V roce 1981 oblékl Maurizio své cyklisty do tyrkysových lycrových trenýrek, kdy v té dob byly povoleny pouze erné trenýrky, take se jezdci objevili na startovní áe a vytváeli neekanou explozi barev, ale museli si trenky sundat.

V roce 1995 Maurizio Castelli náhle zemel ve vku 47 let na srdení infarkt pi jízd na kole na Cipressa . V roce 1996 na olympijských hrách v Atlant mla Paola Pezzo na sob Castelliho, vítze zlaté medaile na horském kole . Castelli byla první znakou, která se pustila do zcela dámské kolekce pro cyklistiku. V roce 1997 Castelli pinesl revoluci do cyklistické podloky a oivil Progetto Y.

1999, znamenal Castelliho návrat k profesionální cyklistice se panlským týmem ONCE-Deutsche Bank . V následujícím desetiletí mli bci jako Laurent Jalabert , Carlos Sastre a Andrea Peron na sob Castelli, stejn jako mnoho dleitých tým jako Roslotto , Refin Ceramiche , Tenax , Tinkoff a Saunier Duval .

V roce 2003 se Giordano Cremonese, prezident Manifattura Valcismon v roce 2016, rozhodl koupit Castelli a pevést jej z Rosate do Fonzaso .

V roce 2009 se Castelli stala souástí dodavatelských znaek Cervélo TestTeam , mezi které patili mimo jiné Carlos Sastre , Thor Hushovd a Heinrich Haussler . V roce 2017 se Castelli stal oficiálním sponzorem týmu Sky, z nho se pozdji v roce 2019 stal Team Ineos. V roce 2018 podepsali smlouvu na sponzorování podpisu dresu Giro d'Italia na tyletou smlouvu.

V roce 2020 oznámili, e od roku 2022 ukoní sponzorství týmu Ineos a sponzora Deceuninck-Quick-Step .

Sponzorství

Cyklistika

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Nina Nemec

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Castelli (znaka), ale moc se mi líbil.

Silvie Němeček

Záznam o Castelli (znaka) pro mě byl velmi užitečný.

Ondrej Pešek

Stránka se mi líbí a článek o Castelli (znaka) je ten, který jsem hledal.

Bohdana Bartoš

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Castelli (znaka) napsáno, dává hodně důvěry.

Gabriela Lišková

Toto je dobrý článek o Castelli (znaka). Poskytuje potřebné informace bez excesů.