Castellfollit de la RocaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castellfollit de la Roca, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castellfollit de la Roca, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castellfollit de la Roca, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castellfollit de la Roca, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castellfollit de la Roca, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castellfollit de la Roca. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castellfollit de la Roca
Castellfollit de la Roca v listopadu.jpg
Vlajka Castellfollit de la Roca
Vlajka
Erb Castellfollit de la Roca
Erb
Castellfollit de la Roca sídlí v Provincii Girona
Castellfollit de la Roca
Castellfollit de la Roca
Umístní v Katalánsku
Castellfollit de la Roca sídlí v panlsko
Castellfollit de la Roca
Castellfollit de la Roca
Castellfollit de la Roca (panlsko)
Souadnice: 42 ° 13'17 N 2 ° 33'3 E / 42,22139 ° N 2,55083 ° E / 42,22139; 2,55083
Zem  panlsko
Spoleenství  Katalánsko
Provincie Girona
Comarca Garrotxa
Vláda
   Starosta Miquel Reverter i Tres (2015) ( ERC )
Plocha
  Celkem 0,7 km 2 (0,3 tvereních mil)
Nadmoská výka
296 m (971 stop)
Populace
 (2018)
  Celkem 956
  Hustota 1400 / km 2 (3500 / sq mi)
Demonym (y) Castellfollitenc
webová stránka www .castellfollitdelaroca .org

Castellfollit de la Roca ( výslovnost Katalántina:  [kstefuid d l rk] ) je obec v comarca o Garrotxa , v provincii Girona , Katalánsko , panlsko. Mstská oblast je ohraniena soutokem ek Fluvià a Toronell , mezi nimi se tyí ediové skály msta.

ediové skály

ediový útes, kde se msto nachází, je vysoký pes 50 metr a dlouhý tém kilometr. Vzniklo pekrytím dvou lávových proud.

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Marek Svoboda

Potřeboval jsem najít něco jiného o Castellfollit de la Roca, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Castellfollit de la Roca se mi líbil.

Jakub Dušková

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Castellfollit de la Roca.

Oskar Kopecký

Tento záznam na Castellfollit de la Roca mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Emilia špačková

Článek o Castellfollit de la Roca je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.